Stiahnut.sk

Legendárne šťuchnutia na Facebooku sú späť. Ako sa k nim dostať?

Pamätáte si ešte na šťuchanie na Facebooku? Milá funkcia, ktorou ste si s priateľmi či rodinou dávali o sebe vedieť alebo sa len tak zabávali. Na sociálnej sieti bola prvýkrát predstavená ešte v roku 2004 a udržala sa na nej približne 10 rokov. A potom zmizla. Alebo že by nie?

Štuchnutia skutočne z Facebooku zmizli, pokiaľ berieme do úvahy ich obľúbenosť a jednoduchý prístup v minulosti. Túto funkciu už nemáme na očiach, nie je k dispozícii nikde v postrannom panely ani na profiloch používateľov. Faktom však je, že ak chcete, stále môžete niekoho na Facebooku šťuchnúť!

Čas ukázal, že šťuchnutia sa podarilo nahradiť rozšírenými emotikonami, no ubehlo ďalších desať rokov a takzvané "pokes" sú opäť k dispozícii. Len sa k nim dostanete inak, a teda cez konkrétny odkaz: www.facebook.com/pokes

Ak ste v prehliadači prihlásený na svojom FB profile, zobrazia sa vám po kliknutí na odkaz priamo vaše kontakty, ktoré môžete týmto spôsobom šťuchnúť. Im sa zobrazí notifikácia a určite sa neubránia prekvapeniu, že táto funkcia stále existuje. Zároveň si môžete v zozname vyhľadávať podľa mena toho, koho chcete práve šťuchnúť.

Pokojne si tak môžete rozbehnúť svôj "pokovací" maratón, ale dbajte na to, aby ste tlačidlo príliš nezneužívali. Pri nadmernom využívaní a klikaní na štuchanie vám môže Facebook k službe prístup zablokovať až na 24 hodín.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.5.2024   |   Zobrazené: 106x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 1 8 4 e e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia