Stiahnut.sk

Pou na PC – návod na spustenie

Počas posledných týždňov sa postavička menom Pou stala doslova fenoménom vo svete mobilnej zábavy. Ako blesk obletela svet a z malej aplikácie sa stala jedna z najsťahovanejších položiek na serveroch poskytujúci obsah pre mobilné zariadenia (Appstore a GooglePlay).

Problém však vznikol v prípade, ak ste nevlastnili niektorý z podporovaných smartfónov či tabletov... Hru totiž bolo možné inštalovať len na takéto zariadenia. Našťastie je činnosť mobilnej platformy možné pomerne jednoducho simulovať priamo na PC. Nasledujúci text vás prevedie inštaláciou, nastavením a spustením všetkého, čo na hranie Poua budete potrebovať. Dokonca vám na to bude stačiť jediný program – aplikácia Bluestacks App Player.

Inštalácia Bluestacks App Player

Z priloženého odkazu si stiahnite spomínanú aplikáciu Bluestacks. Spustite jej inštaláciu a postupujte podľa inštrukcií inštalátoru. Po úspešnom nainštalovaní máte pripravený smartphone emulátor, ktorý vám umožní používať vaše obľúbené mobilné aplikácie priamo na počítači alebo notebooku. Pokiaľ nevlastníte dotykovú obrazovku, aplikácie môžete pohodlne ovládať pomocou myši.

Vzhled aplikace

Stiahnutie hry Pou do PC

Keď máte simulátor pripravený, musíte učiniť ešte jeden krok – prihlásenie. Na to budete potrebovať Google účet.

Nastavení

Prihlasovací postup je nasledovný: V pravom spodnom rohu obrazovky kliknite na ikonu ozubeného kolesa. Dostanete sa do Nastavenia. Tu kliknite na položku Správa účtov. Otvorí sa okno, ktoré má v spodnej časti tlačidlo Pridať účet, kliknite naň. Na obrazovke uvidíte klasické prihlasovacie políčka, do ktorých vyplňte váš email (stačí časť pred znakom @) a heslo (Password).

Přidání účtu  Zadání údajů

Pokiaľ prihlásenie prebehlo úspešne, zobrazí sa oznámenie: „Your Google Account is now linked to this phone.“ (Telefónom je myslený nainštalovaný emulátor.)

Potvrzení přidání účtu

Teraz môžete prejsť na hlavnú obrazovku – dostanete sa do nej kliknutím na stredovú ikonu, ktorá je umiestnená vždy v spodnej lište aplikácie. Ide o farebné logo emulátoru. V hornej časti obrazovky nájdite malú ikonku lupy na modrom pozadí (Vyhľadávanie) a kliknite na ňu

Top Charts - hlavní obrazovka

Do textového poľa pre vyhľadávanie napíšte meno hry či aplikácie, v našom prípade to budú tri písmená Pou. Stlačte kláves Enter alebo kliknite na tlačidlo Find, ktoré sa nachádza napravo. Zakrátko sa zobrazí zoznam nájdených výsledkov. Vyberte položku s nápisom Pou a správnou ikonkou mimozemského maznáčika. V pravej časti riadku je umiestnené tlačidlo Install, na ktoré kliknite. Otvorí sa menšia výberová tabuľka. Počkajte, kým prebehne jej kompletné načítanie a zvoľte aplikáciu, ktorá vám vyhovuje. Tri stĺpce označujú tri rôzne zdroje. Zvoľte ten tretí, ktorý je označený svetlo zelenou farbou a figuruje nad ním ikonka nákupnej tašky s panáčikom Android.

Výběr obchodu

Kliknutím na prvú ikonu pod taškou sa presuniete na stránku aplikácie Pou v Google Play. Tu si môžete prečítať všetky podrobnosti o aplikácii, pozrieť sa na jej možnosti, vzhľad alebo veľkosť. V pravom rohu profilu nájdete tlačidlo Inštalovať. Kliknete naň myšou a spustite inštaláciu. Následne zostáva potvrdiť niekoľko upozornení. Po dokončení inštalačného procesu dostanete možnosť aplikáciu priamo spustiť. Stlačením klávesu Áno sa ocitnete v Pouovom svete.

Rovnaký postup môžete použiť aj pre sprevádzkovanie novinky Eggies na svojom telefóne. Ide o modernú konkurenciu Poua, ktorá má ale lepšiu grafiku a zabaví vás na čertovsky dlho. Vyskúšajte Eggies a zozbierajte ich všetky!

 

Spuštěná hra

Stiahnutie hry Pou do mobilu

Pokiaľ chcete mať svojho Poua v mobile aj v počítači, máme pre vás riešenie. V rámčeku nájdete odkazy, ako pre neplatenú Android verziu, tak pre platený iPhone a iPad variant. Nakrátko nevyjdú ani užívatelia mobilných Windows Phone. Tešiť sa totiž môžu z identickej hry, len s upraveným názvom – Mou.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 18.7.2013   |   Zobrazené: 13657x

Značky

Podobné články

Diskusia

Beátka
Beátka

Ahojte mili preiatelia mam strašne rada poua a chcem si ho stiahnuť na nodbuk ked sa to neda budem navždy sklamana prosim vas nach sa dá pou sťiahnuťstrašne vas prosím nach sa to dá.

27.07 11:11 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
přesně o spuštění Poua na noteboocích a stolních PC je celý tento článek. Přečtěte si jej.

29.07 11:23 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 7 8 2 c b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia