Stiahnut.sk

Ako otvoriť poslednú zatvorenú kartu v prehliadači pomocou klávesovej skratky

Komu by sa čas od času nestalo, že si omylóm zavrel kartu v prehliadači, na ktorej mal niečo rozpracované. Namiesto panikárenia sa ale naučte používať jednu šikovnú klávesovú skratku, ktorá šetrí čas aj nervy. Pomocou nej si môžete okamžite otvoriť naposledy zavretú kartu, prípadne karty, ak ste to so zatváraním prehnali.

Klávesovú skratku môžete aplikovať aj na karty zavreté hodiny dozadu. Len sa k nim budete musieť trošku pracnejšie dopracovať. V každom prípade ide o spôsob, ako požadovanú kartu nemusíte zdlhavo hľadať v historii navštívených stránok, ale otevřete si ju prakticky okamžite.

Šikovná zkratka otevře naposledy zavreté karty v prehliadači

Magická trojkombinácia klávesov Ctrl + Shift + T okamžite otevře naposledy zavretú kartu v prehliadači. Najskôr stlačte Ctrl, vzápätí na to aj Shift a podržte. Pridajte kláves písmena T a je to. V prípade, že chcete otvoriť dávnejšie zavreté karty, postup opakujte, kým sa neotvorí požadovaná karta. V praxi tak držíte stlačené klávesy Ctrl + Shift a stláčate písmeno T.

Použiteľná je v Chrome, Firefoxe a prehliadačoch Microsoft Edge či Opera. Rovnako, alebo v obdobných variaciach je k dispozícii aj v iných internetových browseroch. S istotou s ňou môžete počítať v prehliadačoch postavených na Chromiu.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 18.5.2023   |   Zobrazené: 555x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c d 9 b 6 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia