Stiahnut.sk

Získajte The Last of Us na PC zadarmo. Hru dostanú majitelia nových grafických kariet Radeon

Posledné mesiace je bežné, že pri kúpe novej grafickej karty, vám k nej výrobcovia pribalia ako darček zaujímavú hru. Tentoraz si chce hráčov získať značka AMD s titulom The Last of Us na PC. Bundle, ako sa toto balenie označuje, poteší kupujúcich highendových aj lowendových grafických kariet. A práve pri slabších grafikách ide o veľmi zaujímavý pomer cena/výkon.

Len koncom februára skončila akcia ku grafickým kartám Radeon RX 6000, kedy mohli kupujúci získať zadarmo dvojicu hier Dead Island 2 a Callisto Protocol. Aktuálne od 7. 3. trvá akcia, kde k novej grafike dostanete úplne zadarmo cenami ovenčenú post-apo hru The Last of Us v PC verzii na Steam.

Oceňované The Last of Us na PC zadarmo

Stačí si kúpiť jednu z grafík Radeonu generácie RX 6000 a vyššie. Ide o grafické karty Radeon RX 6400, Radeon RX 6500 aj Radeon RX 6950 XT. Ak plánujete kúpu novej generácie grafických kariet od Radeonu, potešíme vás – The Last of Us Part 1 na PC dostanete aj k Radeonu RX 7900 XT a RX 7900 XTX.

Tento šikovný ťah sa AMD musí vyplácať z dlhodobého hľadiska, kedy si hráčov prikloní na svoju stranu pekným darčekom a tí potom roky zostávajú značke verní. Navyše, grafické karty od AMD sú síce stále používané v menšom počte, než konkurenčné od Nvidie, ale zato sú cenovo dostupnejšie.

Ako získať The Last of Us Part 1 na PC zadarmo

Samotným nákupom ale hru nezískate. Zakúpiť grafiku totiž musíte v jednom z obchodov, ktoré s AMD spolupracujú. Jedine tak totiž získate špeciálny kód, prípadne kupón s kódom, ktoré potom uplatníte priamo na oficiálnom webe AMD.

V Českej republike ide o obchody Alza.cz, TSBohemia.cz, Digitor.cz a CZC.cz, pre Slovenskú republiku zatiaľ ponúka túto možnosť len Alza.sk. Kód je pravdepodobne možné aplikovať len na počítači, kde je zapojená aj zakúpená grafika. Stačí tak spojazdniť grafickú kartu v PC, zažiadať o kód na stránkach AMD a stihnúť to všetko do 15. 4., kedy akcia končí. Aktivovať kód je ale možné až do 13. 5. 2023.

V ponuke AMD aktuálne figurujú aj iné akcie, kedy dostanete pri nákupe ich produktu hru zadarmo. Pri kúpe procesorov Ryzen 5000 dostanete zadarmo hru Company of Heroes 3 a k Ryzen 7000 vám pribalia Star Wars Jedi: Survivor (neplatí pre modely s 3D V-Cache).

Predaje AMD ani tento rok nie sú optimálne a s konkurenčnou Nvidiou, zdá sa, prehráva boj, aj preto ide o príjemný darček pre hráčov a spôsob, ako si nakloniť komunitu na svoju stranu. Ak chcete vedieť viac o PC porte The Last of Us Part 1, spísali sme všetko podstatné o hre aj systémových požiadavkách.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 16.3.2023   |   Zobrazené: 651x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 5 8 4 1 d  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia