Stiahnut.sk

Ako sťahovať videá zo súkromných a tajných skupín na Facebooku

Facebook a sociálne siete ako celok sú plné najrôznejších videí. V prípade, že si chcete niektoré z nich stiahnuť do počítača, môžete využiť rad programov aj online nástrojov. Predídete tak strate videa v prípade, že sa ho autor rozhodne zmazať a nadobro odstrániť.

Postup je vo všetkých prípadoch úplne rovnaký. Otvoríte si video, skopírujete jeho URL adresu z webového prehliadača a vložíte ju do nástroja, ktorý používate. Ďalej si už len vyberiete kvalitu stiahnutého videa, výsledný formát a miesto, kam sa má obsah uložiť. Čo ale v prípade, že sú videá v súkromných alebo tajných skupinách? V takom prípade je postup o čosi zložitejší, ale stále pomerne rýchly a jednoduchý.

Návod na stiahnutie videa zo súkromných a tajných Facebookových skupín

1) Sťahovanie týchto videí vyžaduje špeciálny nástroj, ktorých na internete veľa nie je. Z tých pár, ktoré sú k dispozícii, som vybral ten najzrozumiteľnejší, najjednoduchší a najpohodlnejší. Getfvid je online utilita umožňujúca sťahovanie videí priamo z Facebooku, konkrétne zo skupín s určitým typom obmedzenia.

Getfvid – Facebook Private Video Downloader

2) Pokiaľ už máte nástroj otvorený, spustite aj video – presnejšie sa dostaňte k autorovi videa a spustite ho priamo uňho.

3) Následne použite klávesovú skratku Ctrl + U na zobrazenie zdrojového kódu stránky. Nezľaknite sa množstva údajov, ktoré vyzerá nejak podobne:

Zdrojový kód videa

4) Skopírujte celý obsah zdrojového kódu tak, že kliknete myšou na ľubovoľné miesto v znakoch, naraz stlačíte klávesy Ctrl + A, čím sa všetok text označí.

5) Ďalším krokom je skopírovanie obsahu pomocou klávesovej skratky Ctrl + C.

6) V tomto bode je potrebné prejsť do online nástroja Getfvid a text skopírovať do okna. Následne stačí stlačiť tlačidlo Download a na ďalšej stránke sa zobrazí vami zvolené video.

Tesne pred sťahovaním

7)  Ako posledné už stačí len vybrať, či chcete video naozaj stiahnuť, prípadne vám stačí len audio a prekonvertujete si video do MP3 formátu.

Download alebo konverzia na MP3

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 3.10.2019   |   Zobrazené: 9888x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 d e c 0 e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia