Stiahnut.sk

Ako vytvoriť nekonečné množstvo Gmail adries rýchlo a jednoducho? (návod)

Potrebujete si vytvoriť nové emailové adresy ale nechce sa vám do toho, pretože ide o zdĺhavý proces? Ak používate Gmail, máme pre vás rýchle a efektívne riešenie! Bez toho, aby ste si museli pracne vytvárať nové a nové účty a vypĺňať všetky potrebné údaje totiž môžete získať nekonečné množstvo nových emailových adries. Tento šikovný trik je možné praktikovať v Gmaili a ukážeme si, ako na to.

Gmail je známy tým, že sa snaží používateľom uľahčiť prácu s emailom, a preto prichádzajú vývojári s rôznymi funkciami, o ktorých práve veľa používateľov nevie. A to je prípad aj vytvárania nových emailových schránok. Ak sa vám nechce spravovať viacero emailových adries, môžete si život uľahčiť cez Gmail.

Pri registrácii na rôznych stránkach na to môžete využívať jednu vašu primárnu emailovú adresu, ktorú ale mierne poupravíte a získate nekonečné množstvo variácií. Na ich zriadenie potrebujete len poznať tento jednoduchý trik.

Ako si vytvoriť nové emaily bez registrácie rýchlo a jednoducho

Ak do emailovej adresy služby Gmail pridáte znak plus +, za ktorým nasleduje akýkoľvek text, e-maily budú stále smerovať na vašu pôvodnú e-mailovú adresu. Je to šikovný trik, ktorý vám umožňuje vytvárať varianty vašej e-mailovej adresy na rôzne účely, ako je napríklad registrovanie sa na stránky, kde nepotrebujete váš pravý email, alebo na jednoduché filtrovanie e-mailov.

Váš email je napríklad jozef.mrkvicka@gmail.com, môžete použiť jozef.mrkvicka+nakupy@gmail.com alebo jozef.mrkvicka+praca@gmail.com. E-maily odoslané na tieto varianty sa stále dostanú do vašej hlavnej doručenej pošty na hlavnom emaili, ale môžete si nastaviť filtre alebo ich jednoducho vyhľadávať. Ide o praktický spôsob, ako organizovať a spravovať e-maily!

Týmto spôsobom si môžete vytvoriť nekonečné množstvo emailových adries na rôzne účely. Využitie nájdu pri rôznych súťažiach, kde sa počítajú hlasy za registrácie, alebo pri zľavách pre nových zákazníkov obchodov napríklad pri odoberaní newslettera.

Údržba Gmailu veľkou výhodou

Predídete tak aj tomu, aby ste si museli všetky nové emailové adresy pamätať a niekde zapísať. Ideálne riešenie pre ľudí, ktorí potrebujú vytvárať nové emailové adresy na najrôznejšie úkony. Zároveň sa takéto emaily dajú aj prehľadne manažovať z jedného hlavného Gmailu.

Ak stále neveríte, môžete si to vyskúšať hneď a poslať si na takto vytvorenú emailovú adresu email z vášho hlavného emailu. 

 
Autor: Redakcia  |   Publikované: 13.1.2024   |   Zobrazené: 173x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 7 e 7 2 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia