Stiahnut.sk

Eset Smart Security Business Edition

Pôvodom slovenskú firmu ESET, založenú v roku 1992, asi netreba príliš predstavovať. Tento celosvetový vývojár bezpečnostného softvéru totiž rozhodne patrí medzi značky, ktoré majú užívatelia antivírusových programov v pamäti. Produkty spoločnosti ESET sú vo všeobecnosti na veľmi vysokej úrovni, preto nie je výnimkou, že sa im darí získavať rôzne ocenenia. Ako je na tom ale ich produkt Eset Smart Security Business Edition, teda antivírus určený podnikateľom a firmám, pre ktorých je bezpečnosť na prvom mieste?

Už názov balíčka Smart Security Business Edition napovedá, že je určený pre väčší počet počítačov a zahŕňa nielen klasický antivírus, ale aj antispyware, firewall a antispam. Podľa propagačných materiálov tento balíček dokáže pred známymi i neznámymi hrozbami a spamom ochrániť celú komplexnú počítačovú sieť.

Musíme dodať, že ESET svoje sľuby naozaj plní, pretože testy antivírusov ukazujú, že jeho software obsadzuje popredné pozície a neraz aj na tie najvyššie, čo sa týka rebríčka úspešnosti detekcie všetkých škodlivých vírusov, spywaru a pod. Jeho veľkou prednosťou je tiež veľmi malá miera falošnej detekcie , takže Vás každú chvíľu neotravuje, aby Vám ukázal, že niečo naozaj robí. Bohužiaľ, kvalita je vykúpená dlhšou dobou skenovania, ktorá môže slabším počítačom spôsobovať mierne výkonnostné problémy. U bežných kancelárskych počítačov však priebeh skenovania nijak nepocítite.

Čo ešte Eset Smart Security Business Edition ponúka okrem ochrany?

Vlastnosti Eset Smart Security Business Edition sú podobné, ako u iných antivírusov, ktoré sa chcú presadiť nielen v domácnostiach ale aj vo firmách. ESET však navyše ponúka niekoľko predností, ktorými svojich konkurentov ďaleko predčí.


Ide najmä o komplexnosť celého systému, ktorá Vám uľahčí prácu, pretože s každým novým druhom ohrozenia nebudete musieť inštalovať ďalší ochranný program. K dispozícii je aj centrálne riadenie, vďaka ktorému môžete z jedného miesta spravovať nielen všetky časti programu Eset, ale aj všetky počítače, ktoré má chrániť. Okrem správy ochranných prvkov môžete týmto spôsobom aj inštalovať program na ďalšie počítače v sieti, čo výrazne zlepšuje jej integritu.

Cena Eset Smart Security 4 Business Edition

Cena najnovšej verzie Eset Smart Security 4 Business Edition sa odvíja od toho, na aké obdobie si zakúpite licenciu a koľko počítačov budete programom ochraňovať. Samozrejme platí, že čím viac počítačov budete chrániť, tým lacnejší program pre jednotlivé stanice bude. Ak teda spadnete do kategórie 5-10 počítačov, počítajte s 1029 €  za počítač (licencia na jeden rok). Nad päťdesiat počítačov je cena za ochranu jednej stanice iba 699 € (licencia na jeden rok).


Predĺženie licencie je potom samozrejme o niečo lacnejšie. Napríklad, pri spomínanej skupine 5-10 počítačov zaplatíte za predĺženie na jeden rok 720 €, na dva roky 1297 € a na tri roky 1749 €. Pre ostatné skupiny 11-24 počítačov a 25-49 počítačov sú cenové ponuky zverejnené na stránkach firmy ESET. Pozor si však dajte na to, že ceny uvedené v tomto článku i ceny v spomínanom cenníku sú bez DPH.

Pre menej ako 5 počítačov

Firma ESET samozrejme ponúka účinné riešenie aj pre menej ako 5 počítačov. Táto ochrana však nie je zabezpečená balíčkom Business Edition, ale klasickým Eset Smart Security. Ten samozrejme dosahuje podobné výsledky ako Business Edition.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 16.2.2012   |   Zobrazené: 6751x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 2 6 d 6 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia