Stiahnut.sk

Ako zistím, koľko som minul v hre League of Legends?

MOBA hry sa tešia obrovskej obľube aj preto, že sú úplne zadarmo. Tohto modelu sa drží aj najhranejšia z nich, League of Legends, no hráči predsa len môžu do hry investovať peniaze. Pre každého šampióna si totiž môžu zadovážiť jeden alebo viac skinov a k dispozícii sú aj ďalšie spoplatnené možnosti. Tie síce nezlepšia šancu hráča na víťazstvo, ale spravia hru príjemnejšou.

Zaujímalo vás, koľko ste do hry League of Legends vložili za všetky tie roky peňazí? Pravdepodobne nenájdete veľa takých, ktorí do hry nevložili vôbec nič. Či už ide o zakúpenie šampióna, zadováženie nového talentového stromu alebo už spomínané skiny, pre ten najlepší herný zážitok siahlo veľa hráčov po mikrotransakciách.

Kozmetické predmety sú vo väčšine hier a rovnako tak sú aj spoplatnené. V prípade League of Legends sa dajú zakúpiť za RP - Riot Pointy, ktoré si zase zaobstaráte za reálne peniaze. Skiny menia vzhľad vašej postavy, pridávajú nové hlášky, animácie aj efekty. Rovnako tak je možné v hre zakúpiť battle pass a to takisto pomocou RP. Hráči tak môžu získať viac odmien len za to, že hrajú. Ak chcete zistiť, koľko ste už v hre League of Legends minuli, pozrite si návod, ako na to:

  • Prihláste sa pomocou červeného tlačidla.
  • Kliknite na ikonu 'Show me the money'.
  • Práve sa vám zobrazila celková čiastka, ktorú ste do LoL-ka naliali. Na rad prichádza smiech alebo slzy.

 

Poznámka na záver: Zobrazená suma počíta s peniazmi, ktoré ste do hry vložili len v danom regióne, na ktorom aktuálne hráte.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 12.9.2022   |   Zobrazené: 944x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 0 7 a 5 6  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia