Stiahnut.sk

Counter-Strike: Global Offensive tabuľka rankov

Akčná multiplayerová hra Counter-Strike: Global Offensive patrí medzi najpopulárnejšiu online zábavu. Ak vás niekedy zaujímalo, ako veľmi ste v CS: GO dobrí, spoznáte to podľa svojho ranku. Ide o zaradenie hráčov do osemnástich skupín. Ktorá patrí vám?

CS:GO rank – čo to je?

Rank v prípade Counter-Strike: Global Offensive určuje výkonnostnú skupinu, do ktorej hráč patrí. Týka sa iba tzv. Kompetitívneho hrania, kedy sa hráč postaví proti reálnym súperom a odohrá s nimi zápas. Pre pridelenie ranku potom musí najprv odohrať niekoľko základných zápasov a následne vyhrať 10 kompetitívnych. Systém následne hráča podľa nazbieraných dát zaradí do niektorej zo skupín.

Counter Strike: Global Offensive skóre zápasu

Ďalším hraním hráč postupuje do lepších, prípadne padá do horších skupín. Záleží na tom, či vyhráva, s akými a hlavne proti akým hráčom hrá. Pochopiteľne najväčšieho postupu sa dočká vtedy, ak vyhrá zápas proti rankovo silnejším súperom. CS: GO matchmaking však väčšinou nedovoľuje príliš veľké rozostupy medzi hráčskymi skupinami v zápasoch. Veľké rozdiely sa tak najčastejšie týkajú len vopred vytvorených tímov (skupina kamarátov a pod.).

 

Tabuľka s rankami

CS: GO obsahuje celkom 18 rankových skupín. Najhoršiu skupinu predstavuje Silver I a naopak najlepší hráči patria do The Global Elite. Pozrite sa napokon sami, do akej časti hráčskeho spektra patríte.

Counter Strike Global Offensive ranky

Autor: Redakcia  |   Publikované: 26.4.2017   |   Zobrazené: 4971x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 4 b b 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia