Stiahnut.sk

Euro Truck Simulator 2 v novej verzii s vylepšenou grafikou aj GUI

Český Euro Truck Simulator 2 zamieril do experimentálnej betaverzie 1.50. Najväčším ťahákom bude krajší obraz vďaka anti-aliasingu, vylepšené efekty aj tieňovanie, ktoré hru opäť posunú o čosi vyššie k realistickosti. Zmeny v grafike ale nebudú jediným prepracovaním – k dispozícii bude aj nové, vylepšené používateľské rozhranie, ako aj obrovské zmeny v mapách.

Vďaka novej technike anti-aliasingu TAA dosiahli vývojári z SCS Software hladší obraz a menej zubaté okraje, na ktoré hráči už dlhšiu dobu upozorňovali. Okrem efektov a tieňov sa zlepšilo aj samotné nasvietenie či vykreslenie dymu a mäkkých častíc.

Euro Truck Simulator 2 na gamepade a volante - vylepšenia

Hráčsky zážitok potom umocní prepracované užívateľské rozhranie, kedy si môžu hráči lepšie prispôsobiť simuláciu podľa svojich potrieb. Interakcia s hrou tak bude jednoduchšia a intuitívnejšia. A aký by to bol simulátor kamiónov bez gamepadu či rovno hraní na volante? Aj tieto dve možnosti dostávajú pohodlnejšie ovládanie pre umocnenie zážitku z kokpitu.

Pokiaľ ide o zmeny v mapách, Euro Truck Simulator 2 dostane tonu nového či prepracovaného obsahu. Zatiaľ čo Švajčiarsko prešlo úplným redizajnom, Nemecko sa dočkalo vylepšenia miest ako Dortmund, Kolín nad Rýnom, Düsseldorf, Duisburg a ich okolia.

Švajčiarsko už aj s Mont Blancom

Švajčiarske mestá Ženeva, Bern a Curych budú detailnejšie a krajšie spracované, modernizácia sa dotkla aj siete ciest a pridané boli cesty ako A9 či N19, ktoré, podobne ako cesta A40/E25 boli dlhé roky prianím fanúšikov. Vývojári prosby vypočuli a prinášajú komunite presne to, po čom túžila. Všetci kamionisti sa tak budú môcť konečne previezť popod Mont Blanc v celej tej nádhere.

Expanzia ETS2 do Grécka

ETS2 pomaličky chystá expanziu do Grécka, ktoré bude k dispozícii v novom, platenom balíčku. Pripravených je viac ako 150 rýdzo gréckych budov v tradičnom architektonickom dizajne, medzi ktorými nechýbajú domčeky na dedinách, obrovské sklady či mestské budovy.

Autenticita je tak zaručená aj vďaka takým detailom ako ploty, lavičky, koše, lampy či stánky.

Sever dostane vynikajúci update

V severskom rozšírení pre Švédsko bude novo dostupné Scania Demo Centre v meste Södertälje. Opäť ide o reálny objekt vytvorený v spolupráci so Scaniou, kde značka predstavuje nové kamióny aj autobusy. V hre si budú môcť hráči vyskúšať, aké je to jazdiť na testovacej dráhe po asfaltových, ako aj divokejších lesných cestách.

Zmeny terénu sú samozrejmosťou a skvelou správou je, že celý okruh bude vernou replikou toho reálneho v škále 1:1. Aby si mohli hráči Scania Demo Centre vyskúšať, musia vlastniť Scandinavia DLC, čo je jedno z mnohých oficiálnych rozšírení hry.

Kde stiahnuť ETS2 verziu 1.50?

Nová verzia hry 1.50 bude už čoskoro dostupná v plnej paráde, aktuálne sa ale stále pracuje na detailoch a zapracovávaní požiadaviek hráčskej komunity. Ak by ste si ale novinku chceli vyskúšať a nebudú vám vadiť nedostatky pred oficiálnym vydaním, môžete tak spraviť na Steame, kde si experimentálnu verziu stiahnete cez "vlastnosti hry".

Na záver dodáme, že aktualizácia 1.50 sa dotkne aj hry American Truck Simulator, konkrétne Kalifornie. Prepracované boli mestá Santa Cruz, San Francisco, Huron, Fresno, Oakland a Stockton a pribudla aj dvojica úplne nových metropol – San Jose a Modesto. Celá cestná sieť v Kalifornii dostala poriadny rework a veľkým lákadlom pre mnohých hráčov bude najmä národný park Yosemity. 

Čerešničkou na torte všetkých zmien bude pridanie zvukov pískania bŕzd.

 
Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.6.2024   |   Zobrazené: 147x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 1 c a 3 b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia