Stiahnut.sk

Farming Simulator 22 prinesie rad noviniek. Nebude chýbať nový stavebný režim

Najobľúbenejší farmársky simulátor od vývojárov z Giants Software sa chystá na novú sezónu vo veľkom štýle. Farming Simulator 22 bude ešte pred oficiálnym vydaním prepracovaný tak, aby rozšíril režim stavby. To všetko vďaka hráčskej komunite a vývojárom, ktorým na hráčoch záleží.

V novom rozhraní, ktoré sa výrazne ponáša na hry ako Planet Coaster alebo Planet Zoo tak už nebude potrebné prepínať medzi stavebným režimom a nástrojom pre úpravu krajiny. Dôjde k automatizácii celého procesu a plynulejšieho zážitku zo samotného farmárčenia.

Tvorcovia zapracovali aj pri zvýšení položiek, ktoré sa dajú na plochu umiestniť a rovnako tak sa zmeny dotkli aj celkového herného prostredia. Prerobené tak bolo menu a ďalšie prvky, ktoré budú pre hráčov intuitívnejšie, čím by sa malo docieliť sprehľadnenie celej hry aj pre nováčikov.

Novinka v prispôsobení krajiny

Pomocou nového nástroja pri editácii krajiny pracujú hráči so štetcom, menia si jeho veľkosť a rozmiestňovanie veľkých poľnohospodárskych plôch tak bude jednoduchšie, rovnako ako tvorba ohrád pre zvieratá. Novinkou je umiestňovanie plotov, kedy stačí osadiť jeden kôl a ťahať zvyšok plota. Nebudú chýbať ani interaktívne brány.

Celková zmena krajiny s rozmiestňovaním predmetov či budov bude možná z vtáčej perspektívy. Znamená to jediné – jednoduchšie splnenie požadovaného stavu farmy. Budovy, ktoré môžu hráči stavať, sa rozšíria napríklad o bioplynovú stanicu alebo silá a nebudú chýbať ani skleníky, sady, generátory, predajné miesta, továrne a pod.

Detaily rozhodujú o realistickom zážitku

Všetko bude opäť prepracované do najmenších detailov a ekonomika farmy bude závisieť od prepojenia jednotlivých sfér farmárčenia. Každé zviera bude môcť mať vlastnú ohradu podľa potreby (veľké zvieratá = väčšia ohrada) a dôraz bude kladený aj na nočnú krajinu vďaka osvetleniu. O detailnosť prostredia je tak dobre postarané a ak by to niekomu nestačilo, tak môže prihodiť dekoračné kvetiny, sochy alebo vysadiť stromy popri ceste.

Naproti ostatným AAA titulom ale vývojári z Giants Software nepoužívajú žiadny z osvedčených enginov, ale vyvinuli si vlastný Giants Engine 9, ktorý prešiel v predošlých rokoch série radom zmien. Pre hru Farming Simulator 22 prichádza vyladený a optimalizovaný ako nikdy predtým.

Dátum vydania už čoskoro

Novým bude v tomto ročníku aj DirectX 12 pre PC, MSAA metódy, prepracovanejšie tiene a rôzne vykresľovacie techniky, ktoré zabezpečia ten najrealistickejší zážitok. Farming Simulator 22 k nám dorazí 22. novembra a ako predošlé tituly zo série Farming Simulator, aj tentokrát bude obdarovaný češtinou vďaka veľkému záujmu českej a slovenskej hráčskej komunity. K dispozícii bude hra na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, službe Stadia alebo aj pre OS Mac.

ZdrojFarming Simulator

Autor: Michal M.  |   Publikované: 6.8.2021   |   Zobrazené: 2324x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 a 2 9 a f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia