Stiahnut.sk

FIFA 22 prinesie revolučnú technológiu animácií. Hráči si ale priplatia

Najnovšia FIFA 22 od spoločnosti EA dorazí už 1. októbra. Na obálke sa objaví francúzsky rýchlik Kylian Mbappé aj napriek tomu, že na nedávnom šampionáte EURO 2020 zaostal za očakávaniami v národnom tíme.

Revolučná nová technológia HyperMotion

Informácie dorazili spolu s gameplay videom z hry FIFA 22, ktoré sa zameralo na HyperMotion Technológiu. Vo svojej podstate ide o nový systém kombinácie pokročilého zachytenia zápasov 11v11 spolu s technológiou učiacou sa reagovať na aktuálne dianie na ihrisku. 22 profesionálnych hráčov si na seba navlieklo obleky Xsens, aby vierohodne previedli každý jeden pohyb do nových animácií. Tých bude mať hra celkovo 4000 a pôjde tak o skutočnú revolúciu v sérii FIFA.

Zabezpečený tak bude opäť najrealistickejší možný zážitok aj plynulé a responzívne futbalové predstavenie pre next-gen konzoly a službu Stadia. Hráči by tak mali dostať čisté emócie na ihrisku, vášeň z futbalu a fyzickú náročnosť samotného futbalu.

Nové vylepšenia

Vďaka HyperMotion technológii mohli byť vytvorené nové animácie v reálnom čase, aby vznikol najorganickejší pohyb hráčov na ihrisku a zlepšili sa interakcie medzi nimi a loptou. Úplne prerobení boli brankári, zlepší sa dôraz na dodržiavanie taktiky všetkých hráčov v poli, interakcie s loptou aj protihráčmi budú realistickejšie a zapracovali sa aj plynulejšie nábehy k voľným loptám.

FIFA 22 príde na konzoly aj PC s obľúbenými módmi ako Kariéra, VOLTA, Pro Clubs aj najhranejším FIFA Ultimate Teams. Po minulé roky boli veľkým problémom výkony brankárov, na ktoré sa tentokrát štúdio EA zameralo primárne a kompletne prerobilo celý systém chytania. 

Vrátia sa obľúbené módy

Medzi novinky potom pribudnú aj vytvorenie vlastného klubu v móde Kariéry, vynovený gameplay v móde VOLTA FOOTBALL a uvedenie nových Hrdinov v online móde FIFA Ultimate Team Heroes. Tie ponúknu nové predmety odkazujúce na legendárnych hráčov a ich skvelé futbalové príbehy.

V hre bude viac než 17-tisíc hráčov naprieč 700 tímami a 90 štadiónmi. To všetko v 30 svetových ligách, medzi ktorými nebudú chýbať UEFA Liga Majstrov, UEFA Európska Liga, Premiere League, Bundesliga, LaLiga Santander aj nová UEFA Europa Konferenčná Liga.

Pre hráčov, ktorí si hru FIFA 22 predobjednajú do 11. augusta, je pripravený bonus v podobe nemeniteľných FUT Heroes predmetov. Rovnako tak získajú ako každý rok 4 dňový predbežný prístup ku hre ešte pred jej vydaním. Tešiť sa môžu aj na bonusové FIFA body.

Vysoká cena a HyperMotion len pre vyvolených

FIFA 22 bude k dispozícii pre PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC prostredníctvom služby Origin a Steam, a rovnako tak sa hra objaví aj na službe Stadia. Majitelia konzol Nintendo Switch sa môžu tešiť na FIFA 22 Legacy edíciu. PC verzia hry bude stáť približne 80 €, konzolová verzia bude o niečo drahšia a vyšplhá sa na 100 €.

Zvýšená cena hry mnohých stálych zákazníkov naštvala. Navyše, HyperMotion bude k dispozícii len pre konzoly PS5, Xbox Series X/S a službu Google Stadia. O PC zatiaľ EA neposkytla žiadne informácie. Rovnako tak aktuálne nevieme, či bude k dispozícii demo. Minulý rok nebolo, tak snáď tentokrát.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 13.7.2021   |   Zobrazené: 1606x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 1 c 7 c 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia