Stiahnut.sk

FIFA 23: Akých nových ikon sa dočkáme?

Do športovej série FIFA hier každý rok pribúdajú nové Ikony – hráči, ktorí zavesili kopačky na klinec a počas svojej kariéry sa stali legendami. Výnimkou nebude ani FIFA 23, ktorá predstaví niekoľko nových hráčov a ich kartičiek, resp. Ikon.

Futbalové Ikony sú v hre FIFA viazané na najpopulárnejší obline mód Ultimate Team. Ide o tých najlepších z najlepších, legendy športu a práve FIFA 23 by mohla mať až cez 100 Ikon priamo v hre. Každý z hráčov označený ako Ikona má k dispozícii 4 karty, pričom každá z nich sa viaže na iné časové obdobie, kedy futbalista naozaj hral.

Vo FIFA Ultimate Team móde musia hráči pri skladaní vlastného tímu dodržiavať striktné pravidlá, pokiaľ ide o bežných a stále hrajúcich futbalistov. Pri Ikonách to ale neplatí a je ich možné ľubovoľne zaradiť do zostavy a to dokonca na akúkoľvek pozíciu. To, ako potom tím hrá na ihrisku, ovplyvňuje chémia medzi jednotlivými hráčmi. Pri Ikonách to ale opäť tak celkom neplatí, pretože po zaradení do mančaftu majú vždy "chemistry" najnižšie na čísle 5 z 10 v prípade, že hrajú na pozícii, kde sa vyskytovali aj naozaj. To znamená, že sú výborní na miestach, kde hrali naozaj, ale poradia si aj na iných postoch.

Spoločnosť EA aj tento rok pridá do hry FIFA 23 nové Ikony, ktoré sa tak zaradia k tým zabehnutým. Výhodou je, že existovalo množstvo skvelých futbalistov, ktorí stále nie sú zaradení v Ikonách FIFA. Nevýhodou zase, že na každý rok pripadá len obmedzený počet miest, ktoré sa môžu Ikonami zaplniť. Ide o nový obsah a ako všetko, tak aj toto EA hráčom dávkuje postupne rok čo rok. A aj keď zatiaľ nemáme oficiálne potvrdenú ani jednu novú Ikonu, niekoľko hráčov predsalen sedí do vzorca tohto nadchádzajúceho ročníka.

Uniknuté informácie o FIFA 23 Ikonách

Začnime porovnaním mobilnej verzie hry a tej PC a konzolovej. Na každej verzii pracuje iný tím vývojárov, takže sa v mnohom líšia, ale zároveň sa v hlavných častiach aj podobajú. Ako mobilná FIFA Online 4, tak aj FIFA 22 disponujú rovnakými licenciami na hráčov aj kluby, čo platí aj o Ikonách. Zároveň je mobilná FIFA vždy o čosi napred, pokiaľ ide o aktualizácie súpisiek a pridávanie nových hráčov. Týka sa to aj Ikon, ktoré zatiaľ pre FIFA 23 neboli potvrdené, ale vo FIFA Online 4 už boli počas uplynulých mesiacov pridaní až 9 noví hráči zaradení pod Ikony.

Je tak veľmi pravdepodobné, že niekoľko z nich (ak nie všetky) bude pridaných aj do najnovšej FIFA verzie. Známy insider DonkTrading, ktorý pravidelne prináša množstvo noviniek zo sveta online futbalu skôr, než ich oficiálne oznámia, aj tentokrát vyšiel na povrch so zoznamom Ikon, ktoré pravdepodobne uvidíme.

Zaujímavosťou je, že FIFA 22 dostala len minimum nových týchto hráčov, pretože uviedla novinku v podobe Hrdinov (Heroes). Na základe Ikon z mobilných verzí hier rokov 2021 a 2022 tak môžeme usudzovať, že sa vo FIFA 23 objavia niektorí z týchto hráčov: Gabriel Batistuta, Lucio, Park Ji Sung, Jaap Stam, Cha Bum-kun, Diego Forlan, Wesley Sneidjer.

Potenciálne Ikony vo FIFA 23

Mnoho skvelých hráčov ukončilo kariéru v sezóne 21/22 aj v tej aktuálnej, ktorí si postupne určite vyslúžia miesto medzi Ikonami. Medzi tými, u ktorých sa bude status Ikony určite zohľadňovať, patria napríklad Sergio Aguero, Jermaine Defoe, Carlos Tevez, Laurent Koscielny, Aleksandar Kolarov, Javi Garcia, Bruno Alves.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 15.7.2022   |   Zobrazené: 1044x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 2 1 3 c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia