Stiahnut.sk

YouTube spúšťa viac ako 30 minihier "Playables" pre používateľov služby Premium

YouTube, ktoré už 18 rokov kraľuje online streamovaniu videí, teraz preniká na hernú scénu a predstavuje 37 minihier exkluzívne pre prémiových používateľov. Tento krok je súčasťou inovatívneho prístupu YouTube k monetizácii prémiového plánu, ktorý ponúka nový herný zážitok pod názvom Playables.

Na rozdiel od tradičného pridania nových funkcií si YouTube zvolil jedinečnú cestu, keď prémiových používateľov upozornil na novú funkciu, ktorá je k dispozícii na vyskúšanie na základe ich súhlasu. Nie je potrebné žiadne zdĺhavé sťahovanie ani inštalácia; prémioví používatelia sa môžu do sveta hier ponoriť bez problémov prostredníctvom aplikácie alebo oficiálnej webovej stránky. 

Oficiálne spustenie týchto YouTube hier je naplánované na 28. marca 2024, ale knižnica je už k dispozícii na otestovanie a zoznámenie sa s obsahom. Zabudnite na bežné herné výzvy; tituly ako Angry Birds Showdown, Brain Out, Solitaire a Denné krížovky sľubujú zábavu bez zbytočnej náročnosti.

YouTube sa pripája do herného priemyslu aj inak, než videami

YouTube sa pripája k lige neherných technologických gigantov, ktorí sa púšťajú do hier, pričom Netflix úspešne kurátoruje osobitnú knižnicu hier. Medzitým iné spoločnosti, ako TikTok a Meta, sa do herného priemyslu dostávajú len veľmi pomaly, ak vôbec. Predchádzajúci pokus spoločnosti Google so Stadiou a krátky vstup spoločnosti Amazon do herného priemyslu, po ktorom nasledovalo prepúšťanie, podčiarkujú výzvy v tomto dynamickom odvetví.

YouTube, ktorý je známy tým, že sa vyhýba testovaciemu poľu svojej materskej spoločnosti, preto týmto žánrovo odlišným krokom pomerne prekvapuje. Vypustenie tejto netradičnej hernej funkcie naznačuje niečo špeciálne pre prémiových predplatiteľov. Výsledok je nateraz neistý, ale prémioví používatelia si popri sledovaní videí môžu vyskúšať aj to, aké je to tráviť čas s viac ako tridsiatkou minihier. Žiadna z nich nie je zvlášť náročná a skutočne ide o oddychové hry, ktoré spríjemnia čas strávený prehliadaním YouTube.

Ako spustiť hry na YouTube?

Ak chcete začať, môžete si nájsť položku "Playables" priamo na domovskej stránke alebo prostredníctvom odkazu "Playables" v ponuke Preskúmať na počítači a v mobilnom zariadení. Prípadne za odkaz na YouTube.com napísať "/playables" bez úvdzoviek. Výber hier zahŕňa tituly ako Daily Solitaire, The Daily Crossword, Angry Birds Showdown, Merge Pirates, Farm Land, Words of Wonder, Endless Siege, 8 Ball Billiards Classic a Brain Out.

Hry nemusia byť k dispozícii vždy, keďže YouTube uvádza, že hry je možné hrať do 28. marca. YouTube často testuje niektoré nové funkcie s používateľmi Premium predtým, ako sa ich rozhodne sprístupniť vo veľkom rozsahu. Alebo YouTube možno poskytuje používateľom Premium prístup k hrám, aby zmiernil úder svojho nedávno zvýšeného predplatného na 13,99 USD.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 5.12.2023   |   Zobrazené: 458x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a d 5 2 f 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia