Stiahnut.sk

Najlepšie hry pre Váš tablet (6. diel)

Dnes tu pre vás máme už šiesty diel nášho špeciálu o hrách pre mobilné zariadenia a najmä tablety. Čaká na vás šestica prvotriednych hier, ktoré vás na dlho zabavia. Vyberať môžete z postrehových, strategických i logických hier najvyššej kvality.

Plague Inc.

Hra britsko-českého pôvodu, ktorá si získala milióny fanúšikov na celom svete. Hráte v nej za chorobu, ktorá sa snaží... vyvraždiť ľudstvo. Aby sa vám to podarilo, musíte chorobu vhodne mutovať a to v troch kategóriách - prenášanie, príznaky a schopnosti. Môžete si tak vybrať, či sa chcete šíriť vzduchom, krvou, vodou, pomocou zvierata, prípadne všetkým dohromady, alebo či chcete, aby sa choroba prejavovala zhoršeným dýchaním, vyrážkou, cystami, zlyhaním orgánov,... a nakoniec svojej chorobe musíte zvoliť aj odolnosť (aby nákaza prežila v horúčave/zime alebo aby sa dala horšie vyliečiť). Cieľom je nakaziť každého človeka na zemi a vyhladiť ľudskú rasu skôr, než vynájde liek. Prehrať môžete tak, že bude vynájdený liek, alebo že zabijete všetkých hostiteľov predtým, než stihnete nakaziť každučkého človeka na svete. Na výber máte rôzne typy ochorení, respektíve ich pôvodcov - začínate s baktériou, ale hru si môžete ozvláštniť hraním za vírus či za špongiu, resp. iné potvorky. Každý pôvodca má svoje vlastnosti, čo zaručuje, že sa pri opakovanom hraní nebudete nudiť.

Mr. Flap

Mr. Flap je názvom aj prevedením na prvý pohľad silne inšpirovaný Flappy Bird, ktorého sme už intenzívne riešili v čase, keď išlo o celosvetový fenomén. Mr Flap je ale asi prvým klonom, ktorý si zaslúži pozornosť sám o sebe. Čistá grafika, nápaditá úprava základnej hrateľnosti, dva zaujímavé herné módy a brutálna náročnosť robia z Mr. Flap hru, ktorá stojí za vašu pozornosť viac, ako originál.

Hay Day

Farmárčenie od legendárnych vývojárov zo Supercell je plné roztomilých zvieratiek, slobody a sociálnych väzieb s ostatnými hráčmi. Vďaka neobmedzeným možnostiam je každá farma iná - presne taká, akú si ju predstavujete. Vďaka dokonalej kreslenej grafike a tvorivému zmyslu pre detail navyše neodtrhnete oči od displeja svojho tabletu alebo mobilu.

Angry Birds Epic

Angry Birds začínali ako prostá logická hra o katapultovaní vtákov na prasacie hlavy schované v rôzne dômyselných a pevných základniach. Nedávno sme sa dočkali rozšírenia série o preteky Angry Birds GO!, ale s dielom nazvaným Epic sa Rovio pustilo rovno do RPG s ťahovými súbojmi! Na prasačom ostrove musia vaši hrdinovia vykonať veľa odvážnych skutkov, zbierať predmety, porážať zlých prasacích nepriateľov a objavovať rozmanité miesta plné pokladov.

Puppet Soccer 2014

Kvalitné hry od českých tvorcov tu nikdy nezabudneme spomenúť a výnimku nemôžeme urobiť ani pri Puppet Soccer 2014. Futbalová hra od NOX GAMES predstavuje v hlavnej úlohe slávne hlavy svetových hráčov. Áno, hlavne hlavy, ktoré sú v Puppet Soccer vyvedené vo zväčšenej karikatúrnej podobe. Proti sebe vždy nastúpia dva tímy reprezentované jediným hráčom, ktorý musí na 2D ihrisku chytať, brániť aj útočiť.

Tetris Blitz

Jedna z najväčších legiend medzi logickými rýchlikmi, Tetris, sa v posledných rokoch netešila príliš veľkej pozornosti. Zmeniť sa to rozhodli v EA, kde koncept hry trochu nakopli smerom k moderným akčným trendom. Blitz je prerábkou, ktorá na prvý pohľad vyzerá verná originálu, ale čoskoro prídu na rad možnosti a bonusy, ktoré si z bežného tetrisu rozhodne nepamätáme. Cieľom hry je do časového limitu nahrabať čo najvyššie skóre, k čomu si dopomôžete násobičmi, bonusmi a silnými finálnymi "útokmi".

Autor: Redakcia  |   Publikované: 19.5.2015   |   Zobrazené: 5396x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a b a e 3 c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia