Stiahnut.sk

Keanu Reeves láka na nový Cyberpunk 2077 v luxusnej reklame

Cyberpunk 2077 je momentálne jednou z najočakávanejších hier naprieč všetkými platformami. Vývojári z CD Projekt RED už niekoľkokrát posunuli vydanie, pretože chcú hráčom ponúknuť to najlepšie, čo dokážu vytvoriť. Nemožno im to mať za zlé, ich výsledky z predošlých titulov hovoria za všetko.

CD PROJEKT RED sa ukázal vo veľkom!

Teraz je ale čas na spustenie toho, čo hru predáva. Nieže by nebol už teraz okolo Cyberpunku 2077 vytvorený kult a očakávanie, ako to všetko dopadne, no reklama je reklama. A preto sa k propagácii pripojil aj samotný Keanu Reewes, ktorý si, ako veľmi dobre vieme, v Cyberpunku zahral. Nákladný projekt potrebuje výbornú reklamu na zaplatenie aj zarobenie, a presne to je niečo, čo už len meno tohto slávneho a mimoriadne obľúbeného herca a človeka dokáže.

Reklamný spot pred NBA zápasom? Jasné!

Len pred pár dňami sa udialo niečo výnimočné. Na zápase prvého finále americkej NBA sa odvysielal vôbec prvý televízny spot, ktorý láka na hru. No a kto že to na ňu vábi? Sám Keanu Reeves, ktorý v hre stvárni postavu Johnnyho Silverhanda. Nie je to prekvapivá správa, ale veľkolepá určite.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. novembra 2020 na PC aj konzoly – súčasné aj tie next-gen.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 1.10.2020   |   Zobrazené: 965x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 3 d d 0 6  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia