Stiahnut.sk

Moje videá na TikToku majú 0 pozretí. Ako tento problém riešiť?

TikTok je hit posledných rokov na internete. Je to mobilná aplikácia a sociálna sieť vyvíjaná čínskou spoločnosťou ByteDance. Na krátke videá od 3 do 60 sekúnd, na ktoré je aplikácia navrhnutá, ste na internete určite už narazili. Každí si môže vytvoriť vlastný obsah a zapojiť sa tak do humorných videí na najrôznejšie témy.

Bandwagon jednoducho nezastaví nikto. Ak ste sa dostali na tento článok, pravdepodobne ste aktívnym používateľom TikToku a máte problém. Pridali ste video a nemáte ani jedno pozretie? Tu je pár rád, ako tomu predísť, resp. ako túto situáciu vyriešiť.

Prečo majú vaše videá 0 pozretí a ako to riešiť?

Tento problém, kedy TikTok vaše videá nezaeviduje a vy na nich máte stále 0 pozretí, môže byť spôsobený týmito faktormi:

  • Zdieľate video, ktoré nie je vaše.
  • TikTok má algoritmus na to, aby blokoval užívateľov, ktorí zdieľajú videá iných užívateľov.
  • Aplikácia TikTok vie rozpoznať, keď je video vytvorené cez iný video editor, než je ten predvolený v TikToku, a preto ho blokuje – tomu sa dá vyhnúť použitím priamo aplikácie TikTok na nahrávanie videí.
  • Všetko sa dá ale riešiť.

V čom je háčik?

Ako som už spomínal vyššie, TikTok nemá rád, keď sú videá, ktoré do služby nahrávate cudzie, alebo ste ich vytvorili prostredníctvom inej aplikácie na editovanie videí. Najjednoduchším riešením je preto použitie priamo vstavaného nástroja na nahrávanie videí v TikToku.

Ako si overiť, že vaše video získalo pozretia od iných používateľov?

Môže sa stať, že vaše predošlé videá mali napríklad tisícky zobrazení, ale váš posledný príspevok nezískal ani jedno. Dokonca sa nezapočítalo ani vaše prehratie videa, čo je zvláštne, ale môže sa to stať. Zistiť, či ste boli obeťou krutého algoritmu, ktorý vás nejakým spôsobom blokuje, je pomerne jednoduché.

Najskôr otvorte správy v TikToku a kliknite na tlačidlo Zdieľať (zobrazuje sa v troch bodkách). Následne skúste video zdieľať a pokiaľ sa ukáže správa „This video is under review and can’t be shared right now“, posvietil si na vás už spomínaný algoritmus. Musíte tak ísť na domovskú stránku aplikácie a kliknúť na tlačidlo „plus“, nahrať video priamo v TikTok editore, ďalej sa ho snažiť pridať a overiť, či sa vám pod videom zobrazilo aspoň jedno pozretie, ktoré by malo byť práve to vaše.

Je pravdepodobné, že bude vaše video mať aj po hodinách od zverejnenia menej pozretí, ako obyčajne, ale aspoň ste sa dostali spod blokovania algoritmom a do budúcna to vyriešite tak, že budete zdieľať videá vytvorené priamo v aplikácii.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.11.2023   |   Zobrazené: 4350x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 f f b 7 0  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia