Stiahnut.sk

Ako nainštalovať Minecraft - návod

Kockovaný sandbox zvaný Minecraft je medzi hráčmi už od roku 2011. Po celú tú dobu si ho môžu zadarmo vyskúšať – stačí len postupovať podľa jednoduchého návodu. Čo na stiahnutie Minecraftu zadarmo potrebujete sa dozviete v samotnom článku. Pozrite sa naňho a Minecraft si rozhodne nenechajte ujsť.

Kde môžem stiahnuť Minecraft zadarmo?

Už od prvej verzie Minecraftu ho autori ponúkali na vyskúšanie zadarmo a to formou demoverzie. Rovnako je tomu aj dnes a to ako na PC/MAC, tak aj na konzolách. Stačí splniť 3 jednoduché kroky, ktoré vám nadelia 5 ingame dní hrania (100 minút čistého času).

 

Krok 1 - registrácia

Zaregistrujte sa na oficiálnych Minecraft stránkach a vytvorte si tu účet. Účet nezabudnite potvrdiť v emaile (respektíve prepísaním bezpečnostného kódu). Rovnako tak si vyberte herné meno – nick.

Vytvoření Minecraft účtu

Krok 2 – stiahnutie Minecraft launcheru

Odkaz na stiahnutie Minecraft dema je neintuitívne ukrytý v Menu. Odporúčame preto inštaláciu launcheru stiahnuť priamo od nás – Minecraft launcher na stiahnutie. Launcher predstavuje užívateľské prostredie, ktoré rieši prihlasovanie k účtu, aktualizácie a pod.

Stažení Minecraft dema

Krok 3 – inštalácia Minecraftu

Inštalácia predstavuje asi 2B veľký súbor, ktorý treba spustiť. Vyberte umiestnenie na disku a inštaláciu dokončite. Po jej konci sa launcher automaticky spustí a požiada o prihlásenie do Minecraft účtu. Po úspešnom zadaní loginu a hesla dôjde k zobrazeniu tlačidla pre spustenie dema Minecraftu. Potom sa už môžete na rovných 100 minút vrhnúť do divokého sveta Minecraftu.

Přihlášení Instalace Minecraft launcheru Spuštění Minecraft dema

Autor: Redakcia  |   Publikované: 27.7.2017   |   Zobrazené: 9797x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 9 b 3 f c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia