Stiahnut.sk

Na Twitchi si pozriete NHL, NBA aj Premier League

Streamovacia platforma Twitch sa chystá na veľké športové veci. Jej materská spoločnosť Amazon už niekoľko mesiacov testovala skúšobný prenos športových prenosov a aktuálne sme sa dočkali spustenia nového kanála s názvom twitchsports. Ako už názov prezrádza, pôjde o miesto, kde si fanúšikovia a sledujúci budú môcť pozrieť športové prenosy z celého sveta a z rôznych športov!

Okrem tradičných streamov hier (a iných zaujímavých vecí) si tak Twitch láka na svoje stránky aj fanúšikov iných športov – Amazon v súčasnosti vlastní práva na prenosy hokejovej NHL, bojovníkov v UFC aj basketbalovej NBA. Jedným z najväčších lákadiel pre európskeho a českého/slovenského diváka budú zápasy Premier League. K tomu pripočítajte Ligu majstrov, ktorú na Twitchi takisto uvidíme, a zrazu tu máme na výber pomerne široké spektrum športov.

Twitch mobilná aplikácia na stiahnutie

Nedávno prebehol vôbec prvý športový prenos z Premier League na Twitchi – konkrétne išlo o zápas Crystal Palace vs. Burnley. Nie je to síce najsledovanejšie derby, ale na začiatok postačilo. K tomuto zápasu sa zatiaľ mohli dostať len diváci v UK, ale do budúcna by sme mali mať prístup k zápasom aj my, a teda ostatná Európa.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 27.7.2020   |   Zobrazené: 2340x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 f 4 8 8 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia