Stiahnut.sk

Najlepšie aplikácie pre Váš tablet 3

Naše veľmi populárne články o aplikáciách a hrách pre tablety a mobilné telefóny opäť pokračujú v dnešnom článku, v ktorom nájdete skvelých zástupcov v oblasti internetových prehliadačov, messengerov aj videoprehrávačov.

Tip: Prvý diel špeciálu nájdete TU a druhý diel TU.

BSPlayer Free

Jeden z klasických desktopových prehrávačov videa sa dostal aj na mobilný OS, konkrétne na Android. Keďže je v našom výbere, je zrejmé, že ide o kvalitný prehrávač videí, ale v čom je jeho najväčšia sila? Je toho viac - BSPlayer ponúka komfort, s ktorým súvisí podpora titulkov, playlistov a ďalších funkcií, bez ktorých si už asi nedokážeme videoprehrávač ani predstaviť. Navyše ale poskytuje aj veľký výkon - dokáže využiť aj viacjadrové procesory, takže pre neho nie je žiadne video nijak zvlášť náročné.

Hlavné vlastnosti: Hardwarová akcelerácia prehrávania, podpora rôznych formátov (vrátane rmvb, wmv, 3gp, mkv, alebo zvukový flac), podpora titulkov, častá aktualizácia a optimalizácia pre nové verzie Androidu

Badoo

Jedna z najobľúbenejších sociálnych sietí na svete musí mať aj svojho mobilného klienta. Ten už je nainštalovaný na desiatkach miliónov mobilných zariadení a je lokalizovaný aj do českého jazyka. Ak túto sieť využívate a chcete mať svoj ​​profil aj priateľov neustále po ruke, ide o jasnú voľbu. Na rozdiel od Facebooku sa Badoo oveľa viac sústredí aj na zoznamovanie.

Hlavné vlastnosti: Sociálna sieť zameraná na zoznamovanie

Viber

Viber predstavuje budúcnosť (súčasnosť?) komunikácie, kedy dokáže úplne nahradiť bežné mobilné služby, ale pritom nejde o tak obmedzenú aplikáciu, akou je napríklad Skype. Viber totiž využíva stále vaše telefónne číslo a vaše kontakty a po nainštalovaní sám nájde ľudí z vášho zoznamu, ktorí Viber majú. Samozrejme, internetová komunikácia vás potom už nič nestojí, či už ide o hlas, video, obrázky či SMSky... Viber navyše raketovo rastie a má už vyše dve stovky miliónov užívateľov na celom svete.

Hlavné vlastnosti: Internetová komunikácia, posielanie obrázkov, videí... ľahké hľadanie kontaktov pre Viber na základe telefónnych čísel

AVG AntiVirus

V minulom prehľade sme vám odporučili Avast, dnes to bude druhá svetoznáma česká softvérová firma, respektíve jej výrobok. Odporučíme vám tiež náš článok, ktorý rozptýli vaše prípadné pochybnosti o antivírusoch pre mobily a tablety.

Hlavné vlastnosti: Kvalitná ochrana od prevereného výrobcu, ochrana pri prehliadaní internetu, zamknutie a lokalizovanie telefónu pri odcudzení/strate

Facebook Messenger

Klasická aplikácia FB Messenger poslúži každému, kto Facebook používa ako komunikačný nástroj. Kvôli chatu alebo správam tak nemusíte zapínať plnohodnotný Facebook so všetkými tými statusmi, obrázkami a dátovou aj časovou náročnosťou. Proste si pustíte len Messenger a rozprávate sa s ľuďmi, ktorí sú práve online alebo niekomu pošlite správu.

Hlavné vlastnosti: FB chat bez zapínania Facebooku, posielanie fotiek, bezplatné volanie

Mozilla Firefox

V minulom prehľade sme vám predstavili Google Chrome, dnes je to ďalší veľmi obľúbený prehliadač s desiatkami miliónov (mobilných) užívateľov. Rovnako ako Chrome sa aj Firefox dá synchronizovať so všetkými zariadeniami, takže ide o jasnú voľbu pre každého, kto chce mať jeden prehliadač a jedny záložky, pričom je zvyknutý na stolný Firefox.

Hlavné vlastnosti: Synchronizácia s drvivou väčšinou zariadení, voliteľné doplnky

Autor: Redakcia  |   Publikované: 17.6.2014   |   Zobrazené: 6547x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 b 8 b b b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia