Stiahnut.sk

Najlepšie aplikácie a hry na dlhé zimné večery

Sviatky, konkrétne Vianoce, sú pre väčšinu z nás pomyselným vrcholom roku. Žiadna práca, domáca pohoda, rodina, priatelia, dovolenka, hojnosť jedla a v neposlednom rade aj darčeky. To všetko je rozmaznávanie, ktorého sa nám počas predchádzajúcich mesiacov až tak nedostáva, resp. v nie tak veľkej miere.

Skvelé vianočné hry a aplikácie

Aj napriek tomu sú ale ďalšie veci, ktoré dokážu sviatkovanie vylepšiť. Tak napríklad výborná mobilná hra so zimnou tematikou zabaví na večer pred spaním alebo medzi rozprávkami v televízii. Užitočné aplikácie zase dokážu častokrát urýchliť činnosti, ktoré nám inak trvajú zbytočne dlho, alebo svoje uplatnenie nájdu pri plánovaní kúpy darčekov. Prinášame vám výber toho najlepšieho, čo si môžete stiahnuť do mobilu a je jedno, či máte Android, alebo Apple zariadenie.

Christmas Countdown

Koľko času zostáva do Vianoc si jednoducho zobrazíte v aplikácii Christmas Countdown. Nedočkavé deti si môžu každý deň odpočítavať sekundy do veľkého dňa a potešia sa aj na peknej detskej grafike. Na jednotlivé dni sú pripravené darčeky, HD obrázky na plochu vytvoria tú správnu sviatočnú atmosféru a nechýbajú ani koledy alebo padajúci sneh na pozadí.

Odpočet do Vianoc Christmas Countdown na stiahnutie zadarmo

Christmas Gift List

S darčekmi môže byť veľa problémov pri nesprávnej organizácii financií a času. Tomu predídete s aplikáciou Christmas Gift List, v ktorej si jednoducho zaznačíte, aké darčeky chcete kúpiť, komu ich chcete darovať a koľko ste ochotní na potešenie minúť. Zoznam si vytvoríte pre každého člena rodiny či priateľov zvlášť a pomôcť si môžete aj zdieľaním na sociálnych sieťach alebo cez e-mail. Každý darček môžete okomentovať, pridať fotografiu alebo aj odkaz na internet, napríklad na e-shop.

Zoznam darčekov na Vianoce na stiahnutie zadarmo

AliHistory

Čoraz viac ľudí nakupuje darčeky na AliExpresse – čínskom obchodnom gigante, kde sa dá nájsť prakticky čokoľvek. S aplikáciou AliHistory sa vám už nestane, že by vás predajcovia zavádzali s cenami. Poskytuje totiž jednoduchý spôsob, ako si overiť vývoj cien produktov, ktoré sa vám páčia a máte o ne záujem. K dispozícii máte aj recenzie na produkty. Produkty sa dajú pridať do obľúbených a sledovať ceny počas celého roka. Pri znížení ceny potom dostanete upozornenie.

AliHistory - história vývoja cien

Happy Hockey!

So skvelou hrou Happy Hockey! sa popri nakupovaní odreagujete a skórujete tie najlepšie góly z veľkej diaľky. V ceste vám stoja prekážky, ktoré sa snažíte obstreliť a vsietiť gól do bránky. Ovládanie je veľmi jednoduché a síce sa trošku zapotíte, ale najmä zabavíte. Hra má 3D spracovanie a je k dispozícii pre Android aj Apple zariadenia.

Zábavný 3D hokej na stiahnutie zadarmo

Athletics 2: Winter Sports

Pri zimných športoch ešte zostaneme s hrou Athletics 2: Winter Sports. V nej si vyskúšate jeden z 34 športov, ako napríklad krasokorčuľovanie, lyžovanie, snowboardovanie, bobovanie, hokej, biatlon a ďalšie. Podstatné je byť čo najpresnejší pri stláčaní tlačidiel ovládania. Zahráte si sólo aj s kamarátom na rozdelenej obrazovke. Hra je takisto v 3D.

Athletics 2: Winter Sports pre Android a iOS na stiahnutie zadarmo

Christmas Wallpaper

Tie najlepšie vianočné pozadia nájdete v aplikácii Christmas Wallpaper. Okamžite si zmeníte atmosféru mobilného zariadenia na sviatočnú a potešíte seba aj svoje detičky. Nie je potrebné byť pripojení k internetu a obrázky sú v HD kvalite. Použiť sa dajú na domovskú obrazovku aj uzamknutú plochu.

Christmas Wallpaper na stiahnutie zadarmo

Ski Jumping Pro

Skoky na lyžiach sú adrenalínovým zážitkom nielen pre športovcov, ale aj pre divákov. V hre Ski Jumping Pro si môžete zalietať na najznámejších mostíkoch po celom svete a v 3D. Celkovo sa zúčastníte 62 akcií a vyskúšate si výšku 32 skokanských mostíkov. Športovec je plne prispôsobiteľný a je možné mu meniť oblečenie aj športové potreby. Realistický zážitok zo skokov je zaručený.

Ski Jumping Pro na mobil na stiahnutie zadarmo

Autor: Michal M.  |   Publikované: 19.12.2019   |   Zobrazené: 2486x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 4 f 5 9 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia