Stiahnut.sk

Najlepšie hry pre tablet zadarmo

Tablety a mobily sú špecifické tým, že aj najväčšie herné pecky sú na nich dostupné zadarmo. Nejde pritom nutne o tituly, v ktorých si bez mikrotransakcií neužijete tú pravú zábavu. V našom výbere nájdete množstvo skvelých hier, ktoré vám zo seba vydajú to najlepšie bez jediného centu.

Asphalt 8

Arkádové, ba priam šialené pretekanie na tabletoch najlepšie zastane Asphalt od Gameloftu, dnes už vo svojom ôsmom diele, ktorý bol po nejakej dobe uvoľnený úplne zadarmo. Okrem nablýskanej grafiky, modelu poškodenia a šialenej rýchlosti jazdy sa môžete tešiť hlavne na akrobatické kúsky, ako sú lopingy a podobne. Už podtitul "Airborne" naznačuje, že styk kolies s cestou tu rozhodne nemôžete čakať vždy a všade.

My Talking Tom

3D kocúr, čo po vás opakuje všetko, čo mu poviete? Aj tak môže vyzerať jedna z najobľúbenejších hier pre mobily a tablety. Talking Tom je precízne animovaný a vyvádza samé zábavné veci. Hra je určená hlavne deťom, ale pobaviť dokáže každého, kto má rád trochu tej nenáročnej a infantilnej zábavy.

Real Racing 3

Real Racing 3 by si to s konkurenčným "asfaltom" mohol rozdať v priamom súboji, kde jeden by lietal po všetkých čertoch a druhý by sa držal realistickejších línií vrátane pohľadu z kokpitu a čisto okruhového pretekania. Cieľovú pásku pritom pretne prvá tá hra, ktorej koncept sa vám pozdáva viac. Real Racing 3 nie je prehnane realistický, ale proti Asphalt je aspoň uveriteľný a verne spracovaný. Záleží len na vás, no okúsiť môžete obe hry, pretože nič nestoja.

Subway Surfers

Behanie a skákanie vám s tabletom v ruke neodporúčame, ale nechať behať svojho avatara na displeji rozhodne môžete, pretože je to zábava. V úlohe jedného z výrastkov budete preskakovať a zdolávať vlaky a ďalšie prekážky. Keď narazíte, je koniec a idete znova. Po ceste tiež zbierate mince, ktoré vám v postupe hrou výrazne pomôžu.

Dead Trigger 2

Česká strieľačka Dead Trigger ukázala, že podarené ovládanie a vynikajúca grafika celkom stačia na to, aby ste na tabletoch a mobiloch uspeli. Dead Trigger 2 si berie z predchodcu to najlepšie a ešte to zásadne vylepšuje. Hlavne graficky tak ide o absolútny skvost, ktorý nemá na tabletoch konkurenciu. Hra sa točí okolo zabíjania zombíkov a plnenia rôznych úloh, ktoré spočívajú v... zabíjaní zombíkov.

Plants vs. Zombies 2

Zombie druhýkrát, tentoraz v o niečo sofistikovanejšej podobe, kedy viac než rýchle reflexy oceníte chytrosť a schopnosť plánovať. Zombie sú na ceste k vášmu domu a jediné, čo ich môže zastaviť, je dobre udržiavaná záhradka plná rastlín. Sú nebezpečné a agresívne, ale vám poslúžia ako lojálna a výkonná ochrana pred nemŕtvymi mozgožrútmi.

Fifa 14

Lepší futbal si na mobilných zariadeniach nezahráte a vlastne ani nebudete mať dôvod sa po niečom inom obzerať, pretože je Fifa 14 zadarmo a nadupaná obsahom a funkciami k prasknutiu. Vynikajúce je aj grafické spracovanie a hlavne ovládanie, ktoré konečne rešpektuje špecifiká dotykových zariadení. Športoví priaznivci Fifu 14 už majú, tí ostatní by nemali váhať a inštalovať.

Candy Crush Saga

S Candy Crush Saga prišiel na svet dokonalý variant obľúbených bejeweled titulov, čiže hier "spoj tri". Základná hrateľnosť je stále rovnaká, avšak autori do hry pridali veľa nových módov a prvkov. Rovnako sa však domnievame, že za úspechom hry stojí skôr perverzne infantilná grafika a ozvučenie.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 24.2.2015   |   Zobrazené: 4994x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 d c 2 3 2  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia