Stiahnut.sk

Ako zobraziť príspevky a príbehy na Instagrame bez prihlásenia

Mať účet na Instagrame je pre mnohých samozrejmosťou, ale nie všetci sú na tejto sociálnej sieti registrovaní. Práve takýmto používateľom sa niekedy stane, že narazia na odkaz na Instagram, kde si ho ale nemôžu pozrieť. Poslal im ho napríklad kamarát v súkromnej správe. No a bez Instagramového účtu sa ďaleko nedostanú. Existujú ale možnosti, ako si pozrieť príspevok na Instagrame aj bez účtu. Ako na to?

Nemáte účet na Instagrame? Ak sa dostanete do situácie, kedy si v takomto prípade chcete otvoriť príspevok na Instagrame, zobrazí sa vám len prihlasovacia obrazovka. Našťastie existujú nástroje, vďaka ktorým sa dá táto obštrukcia obísť. Vďaka nim si pohodlne zobrazíte príspevky aj príbehy na Instagrame bez vlastného účtu.

Ako si zobraziť príspevky na Instagrame bez používateľského účtu a prihlásenia

Ak si chcete prezerať príspevky na Instagrame bez toho, aby ste boli prihlásení, môžete použiť priame prepojenie na profil, v ktorom sa vám zobrazí obmedzený počet príspevkov.

Alebo môžete vyskúšať stránku imginn.com, kde zadáte používateľské meno profilu, ktorý chcete zobraziť, a zobrazí sa vám viac príspevkov. V obidvoch prípadoch ale musíte vedieť username/používateľské meno Instagramera.

Použitie priameho odkazu na profil

Každý profil na Instagrame má svoj vlastný odkaz, ktorý je preň unikátny. Ak si tento odkaz viete dohľadať, môžete ho napísať do webového prehliadača a dostanete sa k obsahu daného účtu. Váš zážitok ale bude veľmi obmedzený a uvidíte len niekoľko náhľadov na príspevky, ktoré ani nebudú všetky.

A ak sa rozhodnete pre kliknutie na daný príspevok alebo príbeh, príde výzva na prihlásenie sa k svojmu účtu. Nie je to najideálnejšie riešenie, ale v niektorých prípadoch môže pomôcť.

Použitie nástroja imiginn.com

Pre plnohodnotné zobrazenie IG profilu bez nutnosti založiť si účet je tu nástroj imginn.com. Stačí vám túto stránku navštíviť, napísať do vyhľadávacieho poľa používateľské meno profilu na Instagrame a následne vybrať zo zoznamu, ktorý sa vám zobrazí. Potom vám už nič nebráni v tom, aby ste si pozreli všetok autorov obsah bez obmedzení a dokonca aj v plnom rozlíšení.

Ako si zobraziť príbehy na Instagrame bez účtu a prihlásenia

U príbehov je zobrazenie bez účtu o čosi zložitejšie. Jednou z možností by mala byť aj spomenutá stránka imginn.com, ktorá tvrdí, že zobrazuje aj IG príbehy. Nám sa to však ani po opakovaných pokusoch nepodarilo a výsledok bol vždy rovnaký – Server Error, Refresh later.

Nástroj, ktorý ale zaručene fungoval a zobrazil príbehy na Instagrame aj bez nutnosti prihlásiť sa do služby, je storiesig.net. Má intuitívne prostredie a postup je úplne rovnaký. Do vyhľadávacieho poľa stačí zadať názov profilu, ktorého príbehy chcete zobraziť a je to.

Ak má tento používateľský profil aktívny príbeh alebo viaceré príbehy, jednotlivo sa vám zobrazia na stránke a môžete si ich prehrať bez toho, aby ste museli mať účet na Instagrame.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 4.1.2023   |   Zobrazené: 913x

Značky

Podobné články

Diskusia

lucia
lucia

APLIKACIU CHCEM SI STIAHNUT

05.03 12:36 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 4 f 6 e 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia