Stiahnut.sk

Najlepšie hry pre Váš tablet 5

Už evergreenom je na našom portáli špeciál o najlepších hrách pre tablety, prípadne smartphony. Aj dnes doplníme nejaké resty z minulosti a pozrieme sa na nejakú tú zábavnú novinku. Ak ste tak ešte neurobili, odporúčame vám navštíviť aj naše predchádzajúce články na rovnakú tému, v ktorých objavíte veľa ďalších super titulov.

The Simpsons: Tapped Out

Bezpochyby najväčšia legenda medzi animovanými seriálmi posledného štvrťstoročia sa dostala na obrazovky mobilov a počítačov v mnohých prevedeniach. Žiadne ale nie je ani zďaleka tak obľúbené, ako Tapped Out. V nej totiž staviate celý vlastný Springfield (ten klasický totiž zničila explózia jadrovej elektrárne a o vinníkovi nie je pochýb...) s všadeprítomnými postavami a ich vtipmi zo seriálu. Postupne si odomykáte nové postavičky, budujete ďalšie budovy, riešite questy a medzi tým získavate peniaze a XP. Hra vyzerá úplne skvele a je zadarmo, takže fanúšikovia Simpsonovcov ju jednoducho mať musia a tí ostatní by o nej mali aspoň uvažovať.

Angry Birds GO!

Závodným hrám sa na mobiloch šialene darí. V našich článkoch už sme ich prepierali veľa, napríklad Asphalt od Gameloftu alebo Real Racing od EA. Tentoraz tu máme úspešný projekt z rodiny Angry Birds. Šialená závodná hra plná power-upov, prasiatok a nahnevaných operencov sa pýši 3D grafikou, ktorá ale proti klasickým Angry Birds nestratila nič zo svojej roztomilosti a bláznivosti. Hrateľnosť je úplne jednoduchá a okrem snahy o čo najlepšie umiestnenie zbierate čo najviac zlatiek na trati.

Despicable Me

Hra Despicable Me je odpoveďou Gameloftu na hry ako Subway Surfers a Temple Run. Hoci sú hry podľa filmov väčšinou na dve veci, pre Despicable Me to vôbec neplatí. V úlohe vtipného žltého Gruovho pomocníka sa snažíte prebehnúť rozmanitými lokalitami, ktoré sú napchaté prekážkami, ktorým sa malý nezbedník pod vaším vedením musí vyhýbať. Niektoré veci, ako banány a power-upy ale budete zbierať tiež, aby ste si potom mohli odomknúť nové vylepšenia a hralo sa vám ľahšie.

Deer Hunter 2014

Divočina, vy, zbraň a zvieratá (nie) čakajúce, kým zamierite a stlačíte spúšť. Klasická lovecká hra je v prevedení od prvotriednych vývojárov z Glu naozajstná pecka, v ktorej môžete loviť všelijakú faunu, z ktorej vás niektoré kusy dokážu aj poriadne popreháňať. Čaká na vás aj veľa zbraní, na čele s puškami s obrovskými optickými zameriavačmi. Graficky je hra perfektná, hlavne niektoré prostredia sa veľmi podarili a váš lov činí až poetickú zábavu, teda až na tú krv.

Frozen Free Fall

Spoj 3 napasované na obľúbený animák od Disneyho je jasný recept na úspech. Vďaka naozaj ľadovej grafike sa hra príjemne líši od premianta žánru, Candy Crush Sagy, pričom je ale zachované to, čo tento žáner tak oživilo - množstvo power-upov a herných módov. Ak máte radi animák Ľadové kráľovstvo (Frozen), prípadne tento typ hier, určite vás zabaví na dlhé hodiny.

Talking Ginger

Animované postavičky, ktoré vyvádzajú šialenosti a opakujú po vás slová aj vety, sa rozmohli vďaka úspechu hry Talking Tom. Talking Ginger je vlastne to isté, len miesto kocúra Toma máte ryšavú cicu. Zábava je to stále rovnaká a je len na vás, či je vám sympatickejší Tom, Ginger alebo napríkad trochu vyfintená Angela.

Boom Beach

Pre niektoré štúdiá platí, že nech vydajú čokoľvek, pôjde automaticky o hit. Boom Beach má to šťastie, že ho vydáva Supercell, takže má vydláždenú cestičku k miliónom hráčov. Nie že by si svoju popularitu hra nezaslúžila. Stanete sa v nej totiž staviteľom i dobyvateľom zároveň, podobne ako v Clash of Clans, ale tentoraz na modernejších bojiskách. Dobývať budete základne umiestnené na pláži, takže ide o obľúbené vyloďovacie manévre, ktorým "najlepšiu" reklamu urobil Deň D, čiže vylodenie v Normandii.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 18.11.2014   |   Zobrazené: 7867x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f d b 4 6 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia