Stiahnut.sk

LumiaFusion mieri na Android. Ako si profesionálny video editor stiahnuť?

Obľúbená aplikácia LumaFusion na editovanie videí je konečne dostupná aj na Androidoch. Donedávna bola exkluzivitou systémov iOS, ale to sa mení s aktuálnym vydaním LumaFusion: Pro Video Editing. Aplikáciu si novo zadovážite za menší poplatok 20 €.

Vývojári z LumaTouch sa rozhodli sprístupniť aplikáciu aj na operačných systémoch Android. Aktuálne sa LumaFushion nachádza v beta testovaní, do ktorého sa môže zapojiť každý, kto si za aplikáciu zaplatí. Výhodou pre používateľov je, že aplikácia je teraz za 2/3 ceny, keďže po plnohodnotnom spustení bude stáť o desať euro viac.

Čo môžeme od aplikácie očakávať na Androide?

S Android verziou stále vo vývoji, tvorcovia sa snažia priniesť všetky obľúbené funkcie z pôvodnej iOS verzie. S najväčšou pravdepodobnosťou sa tak môžeme tešiť na štandardné škály farieb, personalizáciu farieb, podporu súborov v rôznych rozlíšeniach od 18 po 240 fps. Skvelou novinkou je aj dostupnosť aplikácie pre ChromeOS, ktorá príde v najbližších týždňoch až mesiacoch.

iOS verzia je obľúbená aj preto, že sa do finálneho videa dá vložiť až 12 zvukových klipov, z toho 6 spolu s vizuálnym klipom. Táto limitácia potom čaká aj na majiteľov Android smartfónov, kde bude všetko závisieť od výkonu mobilného zariadenia.

Ak teda máte o aplikáciu záujem, neváhajte a zapojte sa do beta testovania. Síce možno narazíte na chyby, ale tie sa budú postupne odstraňovať a navyše: pri spustení plnohodnotnej verzie vám aplikácia zostane a nemusíte nič doplácať.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 24.11.2022   |   Zobrazené: 505x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 4 0 4 a f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia