Stiahnut.sk

Najlepšie mapy pre Landwirtschafts Simulator 2013

Ak si chcete trochu okoreniť svoje farmárske zážitky zo zďaleka najlepšieho simulátora poľnohospodárstva, máte k tomu skvelú šancu prostredníctvom máp, ktoré šikovní fanúšikovia pre túto hru vytvorili. Tieto mapy potom už nie sú obyčajnou plochou pre polia a budovy, ale veľakrát kopírujú reálne miesta, ktoré sú predsa len oveľa uveriteľnejšie a príjemnejšie sa v nich trávi čas. Dnes si predstavíme tri také mapy, ktoré vás rozhodne nesklamú.

Ešte než sa z nových máp budete tešiť, mrknite na náš návod, ako ich do hry dostať:

Mapy stiahnete vo formáte ZIP. Pozrite sa, či nie sú súčasťou ZIPu ešte ďalšie zipy. Ak áno, tento archív je potrebné rozbaliť. Ak však obsahuje ZIP už ďalšie typy súborov a priečinkov, stačí tento ZIP umiestniť do zložky Mods. Tú nájdete v Dokument: My Games: Farming Simulator.

Riverside

Začneme zľahka. Táto mapa nie je ničím extra špeciálna, snáď len pôsobí neuveriteľne prirodzene a poctivo. Nie sú to žiadne grafické orgie, ale ideálna mapa pre pokojné farmárčenie rozhodne. Zdobí ju niekoľko novomodelovaných objektov, napríklad most alebo plot. Odporúčame, ak si chcete zahrať peknú, realisticky vyzerajúcu mapu a nudí vás už základná ponuka v hre.

RIVERSIDE sťahujte tu

Paradise

Paradise je taktiež realistická mapa, teda aspoň pokiaľ si pamätáte JRD a pole, kam až oko dovidí bez akýchkoľvek predelov a prekážok, jednoducho aby sa dobre sialo, žalo aj oralo (a aby bola čo najviac zdevastovaná príroda). Všetky negatíva ale v tejto hre padajú a zostávajú len veľké polia, ktoré je radosť obrábať. Jasne, je to nuda, ale Paradise je jednoducho rajom pre hráčov, ktorí radi ľahšie prídu k veľkým peniazom.

PARADISE sťahujte tu

Two Rivers

Do tretice tu máme opäť realistickú mapu, ale asi by ste to na ňu na prvý pohľad ani nepovedali. Je totiž nádherná. Človek sa až čuduje, že môže existovať tak pekné miesto, ktoré je zároveň turistickým rajom a poľnohospodársky využiteľným pozemkom. Také miesto sa nachádza v Alpách, konkrétne v údolí rieky Salzach. Úroveň detailov a krása prírody sú jednoducho bezkonkurenčné a ak sa chcete pri práci i kochať, musíte Two Rivers mať.

TWO RIVERS sťahujte tu

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.3.2014   |   Zobrazené: 8863x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 7 7 c 2 1  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia