Stiahnut.sk

Kráľ Artuš v novej temnej RPG

Kráľ Artuš sa vracia v novom hernom spracovaní King Arthur: Knight’s Tale. Hra je zatiaľ na Kickstarteri, takže ak radi podporujete nové projekty, a zároveň milujete legendy o Artušovi, ste na veľmi správnej adrese. O vývoj sa postarali tvorcovia hernej série Victor Vran.

King Arthur: Knight’s Tale je strategická RPG, kde sa na dianie pozeráte zhora. Hrať môžeme až za 30 postáv a 5 povolaní, ktoré si sami zvolíte. Nechýbajú rôzne schopnosti alebo amulety, ktoré k mýtom a legendám bezpochyby patria. Rytieri budú tradične zasadať za okrúhlym stolom, odkiaľ budú podnikať výpravy do sveta.

Tvorcovia hru poňali naozaj poriadne tvrdo, pretože akonáhle vám zomrie postava, je mŕtva už na stálo. Každý z rytierov má svoje pre a proti, rovnako tak majú aj iné osobnosti, ktoré nemusia spolu vždy dobre vychádzať. Je preto na vás, aký tím si zostavíte. Pokiaľ dôjde na rozpory, môžu sa rytieri od okrúhleho stola úplne odtrhnúť a obrátiť sa proti vám.

Asi ste sa už dovtípili, že hra bude riešená systémom ťahových rozhodnutí. Na všetko tak máte dostatok času, aby ste si premysleli svoje ďalšie kroky. Hra bude miestami pripomínať sériu Total War, napríklad strategickou mapou, ťahovým systémom a pod. Zároveň v nej ale nájdete more všelijakých príšer a bytostí, ktoré budete musieť poraziť nielen silou, ale aj mágiou.

Artuš dostane aj svoj vlastný hrad, Kamelot, v ktorom sa budú odohrávať rozhodovania a ktorý si môžete vylepšovať a odomykať novinky. Hrad je naozaj majestátny a určite si ho užijete. Kampaň na Kickstarteri bude trvať ešte 24 dní a cieľom je vyzbierať 149 000 dolárov. Ako píšem článok, tvorcovia majú na konte 70 tisíc dolárov, takže sú už tesne pred polovicou. Podarí sa im získať dostatok financií?

Autor: Michal M.  |   Publikované: 19.10.2020   |   Zobrazené: 1899x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 6 d 7 d 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia