Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Fallout 4 #1

Hry od Bethesdy a módy? To je asi tak jediné manželstvo, o ktorom si môžete byť istí, že sa nikdy nerozpadne. Napomáha tomu aj konzistencia (alebo zastaranosť), ktorá napríklad v editore pre prastarý Morrowind dovoľuje otvárať a zobrazovať dáta z Falloutu 4. Práve pre najnovšiu Bethesda hru vyjde celkom iste najviac módov - už teraz je ich niekoľko tisíc a vzhľadom k sandboxovým budovateľským prvkom bude Fallout 4 jednoducho modderský megahit.

Zatiaľ síce modderi s Falloutom 4 začínajú, takže nemôžu robiť podobné blbosti ako napríklad pri Skyrime, ale to príde! Rajom pre modderov nielen Bethesda hier je stránka Nexusmods.com, ktorá vytvára aj vlastní Nexus Mod Manager, ktorý na inštaláciu a organizáciu módov vrelo odporúčame.

Návod na inštaláciu módov pre Fallout 4 cez Nexus Mod Manager nájdete TU

Teraz už ale k prvej várke zaujímavých alebo dôležitých módov, ktoré vám dokážu hranie Falloutu 4 veľmi spríjemniť. Pamätajte na to, že hoci sú hry od Bethesdy veľmi mods-friendly, vždy ide o zásah do hry, ktorý môže mať negatívne následky. Štýlovo pre vás máme 111 módov!

Full Dialogue Interface

Hoci sú dialógy vo Falloute 4 systémovo rozbité a šialene obmedzené, môžete si ich vďaka tomuto módu aspoň trochu spríjemniť. Mód to docieli tak, že namiesto trápnych nič nehovoriacich 4 volieb dostanete 4 voľby plnohodnotné, takže presne viete, čo z pusy vypustíte, keď vyberiete "YES", "Akoževtipné YES", "Váhavé YES" alebo "NO" variant.

Fallout 4: Full Dialogue Interface sťahujte TU

Texture Optimization Project

Tento mód sľubuje výrazné obmedzenie stutteringu a zvýšenie fps bez dopadu na vizuálnu kvalitu hry. Ako to robí? Zmenšením zbytočne veľkých textúr a využitím vhodnejšej komprimácie. Výhody tohto módu najlepšie spoznáte na slabších strojoch, ale ani slušné herné počítače rozhodne neodídu naprázdno.

Fallout 4 – Texture Optimization Project sťahujte TU

Fallout 4 Configuration Tool

Chcete si Fallout 4 nastaviť viac podľa svojich želaní? S touto utilitkou môžete napríklad meniť Field of View a to zvlášť pre 3rd person a 1st person pohľady alebo vypnúť uzamknutie frameratu a veľa ďalších vecí.

Fallout 4 Configuration Tool sťahujte TU

Enhanced Wasteland

Ak patríte medzi hráčov, ktorí ťažko nesú farebnejšie poňatie Falloutu 4 (ktorému ale podľa nás nie je čo vytknúť, hra ušla graficky veľký kus cesty od svojich predchodcov), tento mód sa vám asi veľmi páčiť nebude. Grafiku totiž robí ešte kontrastnejšou, farby saturovanejšie a pustiny jednoducho viac oku lahodiace. Ide o zástupcov veľmi obľúbených Reshade/SweetFX módov.

Fallout 4: Enhanced Wasteland sťahujte TU

More Armor Slots

Vynikajúci mód pridáva možnosť nasadzovať všetkých 5 kusov armoru (nohy, ruky, hrudník) aj na oblečenie, na ktoré to predtým nešlo. To zásadným spôsobom zvyšuje variabilitu vzhľadu postáv. V základe totiž nasadenie kusov brnenia znieslo len veľmi málo "spodných vrstiev", napríklad vaultí oblek. Umožňuje aj kombináciu rôznych vecí na hlave a tvári. Nie všetky kombinácie síce budú vyzerať dobre, ale to už je na rozhodnutí každého hráča.

Fallout 4: More Armor Slots sťahujte TU

Settlement Supplies Expanded

Tento mód rozširuje staviteľské možnosti. V súčasnej verzii pridáva 71 použiteľných kusov nábytku, 80 typov dverí, 14 "ostatných", 228 statických objektov (autá, stromy,...), 9 nádob na rastliny a jeden alternatívny držiak na Power Armor. A to sú len veci zozbierané v kóde Falloutu 4, teraz si predstavte, až začnú vznikať veci úplne nové…

Fallout 4: Settlement Supplies Expanded sťahujte TU

Darker Nights

Tma v hrách už tradične nemá s tmou nič moc spoločné. Ak by ste chceli, aby svietenie malo nejaký zmysel, nainštalujte si Darker Nights, rozhodne to hraniu v noci dodá na atmosfére!

Darker Nights pro Fallout 4 sťahujte TU

Craftable Ammo

Názov je asi dosť samovysvetľujúci, proste si s týmto módom budete môcť craftiť aj náboje, ktoré ste doteraz mohli získavať iba lootovaním a obchodom. Činiť tak môžete v Chemistry station, teda tam, kde teraz vyrábate drogy alebo ampulky do jednej špeciálnej zbrane.

Craftable Ammo pro Fallout 4 sťahujte TU

Lowered Weapons

Tento mód pridáva do 1st person pohľadu hry sklonenú pozíciu zbrane. V základnej hre totiž môže byť len úplne schovaná alebo namierená pred seba, čo nepôsobí práve dobre.

Fallout 4: Lowered Weapons sťahujte TU

Enhanced Blood Textures

Krvavé textúry vo vyššom rozlíšení! Odporúča 10 z 10tich upírov (sakra, vedľa, toto nie je Skyrim). Podľa autora je tento mód potrebný hlavne kvôli tomu, že Fallout 4 je veľmi násilná a brutálna hra, v ktorej si jednoducho krv zaslúži väčšiu pozornosť a kvalitu.

Fallout 4: Enhanced Blood Textures sťahujte TU

Glorious Female Nude Mod

To najlepšie na záver? Pre veľa hráčov áno, teda aspoň kým neprídu módy umožňujúce oveľa väčšie úpravy vzhľadu postáv. Tento mód vlastne iba nahrádza textúry spodnej bielizne na ženských postavách, ktoré sa potom tvária ako nahé. Kvalita je pomerne vysoká, ale obrázok vám sem radšej nedáme - aj na Nexuse, odkiaľ si môžete mód stiahnuť, je zobrazenie módu obmedzené pre prihlásených používateľov, u ktorých je možné "skontrolovať" ich plnoletosť.

Sťahujte Florious Female Nude Mod

Autor: Redakcia  |   Publikované: 23.12.2015   |   Zobrazené: 5692x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 3 8 1 d f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia