Stiahnut.sk

Wolfenstein II: The New Colossus si môžete stiahnuť zadarmo

Make America Nazi Free Again! Tak práve s týmto heslom vyrazili vývojári a hlavne producenti hry Wolfenstein II: The New Colossus na sociálne siete. Nielen vďaka vtedy aktuálnym divokým udalostiam priamo v USA spomínané heslo ešte dlho a silno rezonovalo aj mimo Facebook a Twitter. O podobnú senzáciu sa potom o mesiac neskôr postarali vydaním demoverzie hry a hlavne zľavou na polovicu. U AAA hry takto silnej značky je to síce zvláštny krok, ale hráčov to rozhodne poteší.

Zahrajte si demo Wolfenstein II zadarmo

Aby som bol úplne presný, skôr než o demo ide o trial verziu. Hráči si bez akéhokoľvek záväzku môžu stiahnuť špeciálnu verziu hry, ktorá ich pustí do prvých cca 30 minút plnej hry. Užijú si tak niekoľko skvelých ingame videí a pozrú sa aj k jednej z najťažších situácií celej hry. Samozrejme si ale vyskúšajú to najdôležitejšie – zbesilú streľbu všadeprítomných náckov.

Wolfenstein II The New Colossus Frau Engel

V neposlednom rade si potom môžu overiť, či nebude dobré poprosiť Ježiška o novú grafickú kartu alebo rovno celý počítač. Práve minimálne požiadavky nie sú vôbec malé. Popravde ide aj na dnešnú dobu o veľmi slušné herné PC:

 

Minimálne požiadavky:

  • CPU: Intel Core i5-3570/AMD FX-8350
  • RAM:  8 GB
  • GPU: Nvidia GTX 770 4GB/AMD R9 290 4GB
  • HDD: 55 GB voľného miesta
  • OS: Windows 7 (64-bit)

 

Wolfenstein II: The New Colossus o polovicu lacnejšie!

Či už si demo Wolfenstein hráči vyskúšajú, alebo nie, čaká na nich pri príležitosti výročia čierneho piatku 50% zľava. Z pôvodných 60 € tak cena klesá na 30 €. Mesiac po vydaní ide naozaj o veľmi nečakaný ťah. A to sa nezmieňujem o výške zľavy, tá je potom bez ohľadu na dátum z ríše snov. Zľava by mali zostať v platnosti asi 5 dní, teda najskôr do utorka 28. novembra 2017 do 19:00 CET.

Kúpte Wolfenstein II: The New Colossus za polovicu

Autor: Redakcia  |   Publikované: 12.12.2017   |   Zobrazené: 4341x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 3 5 b b 3  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia