Stiahnut.sk

Talenty v Hogwarts Legacy: Čo sú zač a ako ich využiť?

Každý správny čarodejník sa potrebuje neustále zlepšovať. V hre Hogwarts Legacy to bude možné prostredníctvom talentov. Ako ovplyvnia postavy v kúzelníckom svete, koľko typov talentov budú mať hráči k dispozícii a čo sú vlastne zač?

Hogwarts Legacy už pred oficiálnym vydaním dosahuje skvelé predaje a hráči sa na nové prevedenie kúzelníckeho sveta Harryho Pottera už poriadne tešia. Aj preto sú radi za každú novú informáciu o tom, ako to bude v novom čarovnom RPGs otvoreným svetom vyzerať. Preto sa pozrieme na Talenty v Hogwarts Legacy, pomocou ktorých si hráči môžu svoje postavy vylepšovať.

Talenty sú rozdelené do 5 hlavných kategórií a spolu so schopnosťami postáv a inými vylepšeniami prinesú možnosť, ako sa stať mocnejším čarodejníkom. Ako fungujú talenty v Hogwarts Legacy a ako si vylepšiť postavu tak, aby bola silnejšia?

Základným kameňom RPG, alebo teda role-playing game, je vylepšovanie svojej postavy naprieč príbehovou linkou. V prípade Hogwarts Legacy tak môžu hráči učiniť v rámci otvoreného herného sveta a talenty sú toho neodmysliteľnou súčasťou. Ide o trvalé vylepšenia postavy, ktoré sa prejavia silnejšími schopnosťami.

Talenty sú v Hogwarts Legacy rozdelené do piatich hlavných kategórií:

  • Hlavné talenty (Core) – vylepšujú všeobecné vlastnosti postavy ako zdravie alebo pohyblivosť
  • Room of Requirement – ide o vylepšenia týkajúce sa miestnosti označenej inak ako Come and Go Room, alebo slovensky Núdzová komnata. Tieto talenty vylepšujú schopnosti postáv práve v tejto miestnosti.
  • Tichošľap (Stealth) – talenty, vďaka ktorým sa budú hráči pohybovať potichu a nenápadne.
  • ???
  • ???

Zvyšnú dvojicu talentov v tomto momente pred vydaním hry nepoznáme.

Ako levelovať talenty v Hogwarts Legacy?

Vo svete Harryho Pottera je možné vylepšovať talenty starým-známym spôsobom. To isté platí aj o vybavení postavy a jej schopnostiach. A čo je potrebné spraviť, aby mala postava k dispozícii lepšie talenty?

Jednoducho plniť questy/úlohy v otvorenom hernom svete a zbierať skúsenosti, ktoré potom môžu byť aplikované na talenty.

Hra Hogwarts Legacy vyjde 10. februára 2023.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 22.1.2023   |   Zobrazené: 618x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d c 6 6 f b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia