Stiahnut.sk

Vyskúšajte The Division 2 v open bete

Nadchádzajúci víkend si zrušte všetky plány a do kalendára si tučne napíšte Tom Clancy's The Division 2 open beta. Ubisoft totiž posiela veľkú časť svojho nového akčného RPG do verejného testovania a na štyri dni spúšťa open betu.

Kedy si môžem zahrať The Divison 2?

Ako tradične si najprv skontrolujte, či máte nainštalovaný Uplay, pretože ten je na spustenie open bety na PC nevyhnutný (aj keď finálnu hru si budete môcť užiť aj na novom Epic Games Launcheri). Ak ste prihlásení do Uplay, začnite betu sťahovať (nie je potreba žiadať o účasť v Bete). Čím skôr hru dosťahujete, tým rýchlejšie môžete vletieť do boja, keďže prístup do hry sa spustil už dnes o 10:00 CET (stredoeurópskeho času). Pokiaľ máte dostatočné zásoby jedla a pitia, môžete hrať nepretržite ako Liam Neeson až do 10:00 CET v utorok 5. marca 2019 (celých 96 hodín). Vydanie plnej hry potom prebehne v piatok 15. marca 2019. 

  • ZAČIATOK:   piatok 1. marca 2019 od 10:00
  • KONIEC:       utorok 5. marca 2019 v 10:00

Open Beta The Division 2 na stiahnutie

Tom Clancy's The Divison 2 PS4

Čím sa líši The Divison 1 a 2?

Noviniek nájdete naozaj veľa, ale tou najvýraznejšou, ktorú zbadáte na prvý pohľad, je zmena lokácie. Zo zimomravého New Yorku sa dej presúva do letného Washingtonu D.C. Ak ste si teda z jednotky zamilovali šialené snehové búrky, musím vás sklamať. Vo Washingtone to síce nevyzerá tak sedemdesiatkovo ako v novom Far Cry New Dawn (Far Cry 6), ale bujná zeleň pokrýva väčšinu okolitého priestoru.

Po hernej stránke sa hra taktiež dočkala veľkých zmien. Novo si hráči vyberú jednu z troch špecializácií, ktoré sa spájajú s hlavnou zbraňou. Na výber je Survivalist (stealth + veľa vydrží, kuša s výbušnými šípkami), Sharpshooter (ostrostrelec, 50CAL) a Demolitionist (granátomet).

Tom Clancy's The Divison 2 Inventář

Oproti prvému dielu sa hra o kúsok viac sústredí na klasický príbeh, ktorý navyše počas roka dostane 3 doplnenie v podobe obsahu zadarmo. O klasický coop a hlavne drsné súboje v Dark zóne ale určite neprídete.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.3.2019   |   Zobrazené: 3953x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 f 4 d 6 8  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia