Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Farming Simulator 15

Už v deň vydania sa pre Farming Simulator 15 (oficiálny názov už nepoužíva celé číslo 2015) objavili desiatky módov a je tak jasné, že sa zrodila nová modla pre modderov, ktorá prekoná aj svojich vyhlásených predchodcov. Niet divu, veď napríklad zberateľská edícia tejto hry sa okolo tvorby módov točí celá, dostanete k nej totiž veľkú knihu o tvorbe obsahu pre FS15 a tiež DVD s tutoriálmi. Na rozsiahlejšie módy do Farming Simulatora si ešte musíme počkať, ale niektoré zaujímavé kúsky sme pre vás vybrali už dnes. Tak sťahujte, inštalujte a skvele sa bavte.

Inštalácia módov do Farming Simulatora 15

Inštalácia je extrémne jednoduchá a ukazuje, ako veľmi dôležitá zložka hry to je, respektíve že si to tvorcovia z Giants úplne uvedomujú. Módy stiahnete vo formáte .zip a po ich nahratí do priečinka Documents\My Games\FarmingSimulator2015\mods ich nájdete už rovno aj v hre. Ak si stiahnete módy priamo od Giants vo formáte .exe, tak tie stačí po stiahnutí spustiť. Ak preferujete videonávod, tak tu jeden vydarený z Youtube máte:

Vychytávky pre FS15

V zásade ide o drobnosti až prkotiny, ktoré ale nové diely Farming Simulatore dostávajú na úplne novú úroveň užívateľského komfortu a prispôsobiteľnosti. Hlavne HUD Hider v niektorých momentoch úplne zmení vyznenie hry, ale aj ďalšie módy sú niekedy veľmi užitočné a hru spríjemňujúce.

HUD Hider

Tento mód pre Farming simulator robí presne to, na čo vás láka jeho názov. Schováva HUD (mapu, hodiny a ďalšie informácie na obrazovke). K čomu to je dobré? Keď sa chcete pokochať, alebo keď vás všetky tie informácie rušia pri pokojnom obrábaní poľa či jazde krajinou. Po inštalácii sa mód chová ako prepínač, ktorý priamo v hre aktivujete aj deaktivujete klávesovou skratkou „Alt+H“.

HUD Hider na stiahnutie

Money Cheat Mod

Proste si nacheatujete peniaze. Dobré hlavne na testovanie, inak si tým výrazne pokazíte zážitok z hry. Po nainštalovaní vám tento mód pridá 100 000 Euro vždy, keď v hre stlačíte klávesu "F11". Naopak, ak stlačíte "F12", tak o 100 000 Euro prídete.

Money Cheat Mod  na stiahnutie

Fast switcher

Fast switcher slúži na rýchle prepínanie medzi vašimi strojmi. Medzi strojmi potom v hre prepínate skratkou "CTRL + SHIFT + číslica", miesto číslica samozrejme príde všetko od nuly do jednotky.

Fast Switcher na stiahnutie

Time acceleration

Tento mód zrýchli čas v hre, ale len po tú dobu, kedy držíte stlačenú klávesovú skratku „CTRL+R“.

Time acceleration na stiahnutie

Stroje pre FS15

Stroje vezmeme dnes trochu skrátka, pretože väčšina tých kvalitných pochádza priamo od Giants a na nejaké tie majstrovské kúsky od komunity si budeme musieť ešte chvíľku počkať. Napriek tomu sme našli pár podarených modelov strojov, ktoré stoja za vyskúšanie.

Kuhn Sitera 3000

Tento nástroj pre mechanické siatie pochádza priamo od tvorcov hry, teda jeho model dostupný ako mód. Za odporných 13 000 Euro sa chváli kapacitou 600l.

Kuhn Sitera  na stiahnutie

Deutz AgroStar 6.61

Tento silný traktor sa môže pochváliť hlavne svojím dizajnom, ktorý využíva výrazné lichobežníkové tvary a vôbec je celý nádherne hranatý. Pochádza z 90. rokov a tento model do hry je význačný tým, že namiesto zelenej farby (ktorú máva v skutočnosti) je celý čierny a pôsobí naozaj nadčasovo a „drsne“.

Deutz Agrestar na stiahnutie

New Holland CR 1090

Kráľovskú kategóriu kombajnov u nás dnes zastupuje New Holland CR 1090, ktorý si môžete stiahnuť spolu s niekoľkými ďalšími strojmi v jednom veľkom balíku (50MB). Ide o veľké žltočierne monštrum s panoramatickou kabínou, ktoré na žatvu používa svojich viac ako 600 koní.

New Holland CR 1090 na stiahnutie

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.10.2014   |   Zobrazené: 10636x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 6 5 4 1 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia