Stiahnut.sk

Najlepšie pluginy pre Google Gmail (2. diel)

Máme tu druhý diel špeciálu o pluginoch pre Gmail, tentoraz sa pozrieme na služby umožňujúce napríklad prevádzku Gmailu v offline režime, alebo hromadné doručovanie emailov v konkrétnej dobe.

News.me

Možno by ste od názvu news.me čakali záplavu noviniek na váš Gmail, ale opak je pravdou. Služba šetrí váš čas tým, že vám novinky zo sociálnych služieb (Twitteru a Facebooku) posiela na mail a to hromadne, v dennom prehľade. News.me vyberá navyše len to najdôležitejšie, takže síce hodinové civenie na FB Plochu nenahradí, ale čas ušetrí rozhodne.

Inštalujte News.me

WiseStamp

Pekný a hlavne reprezentatívny podpis dodáva vašim emailom na vážnosti. Ak sa nechcete uspokojiť s jednoduchými možnosťami, ktoré vám Gmail ponúka, môžete skúsiť WiseStamp, ktorý váš podpis obohatí o grafické odkazy na sociálne služby alebo vašu fotku.

Inštalujte WiseStamp

Gmail Offline

Nadmieru užitočný plugin Gmail Offline sprístupní vašu poštu aj v čase, keď nie ste pripojení k internetu. Vašu poštu totiž synchronizuje s PC, takže maily môžete čítať aj písať kedykoľvek. Na odoslanie potom dôjde až v momente, kedy sa pripojíte. Navyše je interface dôverne známy a v offline Gmaili môžete pracovať bez nejakého veľkého zvykania si.

Inštalujte Gmail Offline

CloudMagic

Nástroj CloudMagic prepája Gmail (a ďalšie emailové služby) s aplikáciami ako je Evernote alebo Todoist, či Trelly. Aby ste spravovali tieto aplikácie zamerané na produktivitu práce, nemusíte z Gmailu odchádzať, čo vám nielen urýchli, ale tiež sprehľadní prácu.

Inštalujte CloudMagic

Batched Inbox

Vynikajúci plugin Batched Inbox vám pomôže sústrediť sa na prácu. Ako to robí? Emaily vám doručuje len vo vopred nastavených intervaloch, alebo v konkrétnych hodinách, takže nie ste pri práci rušení neustálym prísunom nových správ.

Inštalujte Batched Inbox

Autor: Redakcia  |   Publikované: 22.7.2015   |   Zobrazené: 4417x

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 9 d 6 2 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia