Stiahnut.sk

Ako sa prihlásiť na Skype?

Komunikačný program Skype nám dovoľuje hovoriť so svojimi blízkymi, zariaďovať veci na diaľku a pod. Niekedy ale dokáže poriadne potrápiť - sám sa aktualizuje, odmieta nás prihlásiť a mnoho ďalšieho. Ako riešiť problém s prihlásením na Skype? A ako si vlastne založiť účet, Skype nainštalovať a prvýkrát sa prihlásiť?

Ako si založiť účet na Skype?

Spôsobov k založeniu účtu na Skype máte hneď niekoľko. Pri každom z nich stačí niekoľko kliknutí, vyplnenie pár textových políčok s menom a prezývkou a potvrdenie zaslaného emailu. V tabuľke nájdete možné spôsoby.

Ako nainštalovať Skype?

Ak si chcete účet vytvoriť cez PC a to priamo v programe Skype, najprv ho stiahnite a nainštalujte. Oboje zvládne úplne každý. Po stiahnutí Skype zo stránok spustite dvojklikom inštaláciu. Program vás potom navedie krok po kroku až k samotnému cieľu. Iba odporúčame vyhnúť sa doplnkovým lištám a nastaveniu defaultného vyhľadávania na Bing (stačí odškrtnúť malé štvorčeky počas inštalácie).

Instalace Skype Pozor na Bing vyhledávání

Pre úplnosť pridávame aj samostatný článok, v ktorom nájdete aj video s návodom na inštaláciu programu Skype.

Ako na prihlásenie?

Pre prihlásenie môžete použiť buď vašu prezývku, email, ktorý ste zadali pri registrácii nového účtu, alebo telefónne číslo. Údaj vložíte do prvého políčka - Prihlasovacie meno. Do druhého políčka potom napíšete heslo. Potvrdíte enterom a za chvíľu môžete volať, písať a posielať videá.

Přihlášení na Skype

Zaujímavosť: Pod rovnakým emailom môžete mať založených hneď niekoľko rôznych účtov. Až heslo určí, do ktorého sa prihlásite.

Ak zadávate správne údaje, ale stále sa nedá prihlásiť, vyskúšajte nasledovné: V prvom rade jednoducho Skype ukončite (kliknutie pravým tlačidlom myši na ikonu v lište a zvoľte Ukončiť Skype) a znova zapnite. Ak by to nepomohlo, je na čase reštartovať celé PC a po zapnutí sa opäť pokúsiť prihlásiť. Ak ani to nepomôže, Skype preinštalujte. Návod na preinštalovanie Skype obsahuje všetky detaily.

Obnova hesla na Skype

Ak ste heslo zabudli, mrknite na článok Návod na obnovu Skype hesla.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 15.5.2017   |   Zobrazené: 39492x

Značky

Podobné články

Diskusia

Oľga Fabryova
Oľga Fabryova

Mám problém s kamerou a to v takom zmysle, že keď zavolám mňa na druhej strane vidia, ale ja volaneho nevidím.ako riešiť tento problém?

06.04 14:43 reagovat

Peter Lacho
Peter Lacho

Dá sa v smart telefóne odhlásiť zo Skype? Nemyslím zrušiť konto, iba odhlásiť. Peter.

11.10 15:42 reagovat

Santo
Santo (administrátor)

Dobrý deň, samozrejme, že táto možnosť k dispozícii je.

13.10 10:02 reagovat

viola mazáčková
viola mazáčková

Robila som si čistenie počítača a po zapnutí ma žiadal odhlásiť sa zo Skype a teraz mi to nejde prihlásiť na pôvodný účet,nedá sa mi napísať ani Skype meno, ani mailová adresa ani t.číslo. Prosím vás o radu. Ďakujem

19.09 23:34 reagovat

Anicka Takacsova
Anicka Takacsova

Dobrý den chcem Vás požiadat o pomoc,asi pred dvoma tyždnami sa mi pokazil počitač opravár mi ho ptestavyl a odvtedy sa nemožem dostatdo svojho učtu SKYPE.pomôžte mi prosím z obnovou učtu

16.09 16:06 reagovat

Tibor
Tibor

Zdar, po upgrade Ubuntu mi neide klasická aplikácia Skype, len cez Net....ani ho v Ubuntu Sofware neviem odinštalovať - niečo ho nepustí...Ako ďalej? Tibor

20.11 18:11 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 0 a f 8 d  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia