Stiahnut.sk

Najnovší Total Commander 11 prináša rad skvelých vylepšení

Najobľúbenejší správca súborov Total Commander prichádza v novej verzii 11, ktorá ešte vylepšuje funkcie už tak komplexný nástroj. Z verzie 10.50 prechádza autor Christian Ghisler na "jedenástku" s pokročilejšími funkciami ako väčšie možnosti nastavení a zdokonalenie už zabehnutých prvkov. Aj keď nejde o veľké zmeny, potešia všetkých, ktorí program využívajú.

Medzi nové možnosti programu Total Commander 11 patria napríklad rýchlejšie zbalenie a rozbalenie archívov ZIP a GZ a nechýba ani kompresia ZSTD a Brotli. Kopírovanie súborov dostalo novinku v podobe zaškrtávacej možnosti, aby sa staršie súbory automaticky neprepisovali, ale premenovali a tie novšie preskočili.

Total Commander 11 konečne zobrazuje úložisko mobilu

Zmeny sa dotkli aj práce s pripojeným mobilom, respektíve jeho úložiskom. V statovej lište je výrazne viditeľnejšie zobrazená kapacita úložiska, a to ako celková, tak aj dostupná. Nemusíte tak už používať Prieskumníka Windows, ale všetko si prehľadne zobrazíte v programe Total Commander.

Pri vyhľadávaní v otvorených záložkách je odteraz možné využiť skratku Ctrl+Shift+A a zmeny sa dotkli aj histórie zložiek. S tou je možné pracovať cez skratku Alt+↓, kedy je možné v histórii vyhľadávať. V praxi to znamená rýchlejšie nájdenie konkrétnych adresárov v zozname. Históriu môžu odteraz používatelia odstrániť priamo z kontextového menu.

Rozšírená kontextová ponuka v Total Commander 11

Pri každej zobrazenej položke pribudla kontextová ponuka, ktorá sa zobrazí kliknutím pravým tlačidlom myši a je možné tak skopírovať cestu ku zložke alebo ju odstrániť.

Už klasicky je Total Commander 11 k dispozícii zadarmo po dobu 30 dní so všetkými funkciami plnej verzie, potom vás program vyzve k zakúpeniu plnej licencie. Po jej uplynutí je možné program využívať v obmedzenej, testovacej verzii. Zakúpenie licencie ale rozšíri TC o množstvo pluginov ako porovnanie adresárov, vstavaný FTP klient alebo rozšírené vyhľadávanie.

Výhodou je, že od vytvorenia programu sú licencie stále doživotné - stačí teda, že ste si v minulosti Total Commander zakúpili a máte ho navždy k dispozícii v plnej verzii a so všetkými aktualizáciami. To isté potom bude platiť aj v prípade, že si TC11 zakúpite len teraz. 

Total Commander 11 si môžete stiahnuť na tomto odkaze v 32 aj 64-bitovej verzii.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.8.2023   |   Zobrazené: 169x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f d 1 8 b 5  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia