Stiahnut.sk

Najlepšie módy pre Landwirtschafts Simulator 2013 druhá časť – kombajny

Prinášame vám druhú časť článku o najlepších módoch do veľmi populárneho  farmárskeho simulátora s názvom Landwirtschafts Simulator 2013, známeho aj ako Farming Simulator 2013 (na stiahnutie tu). Jeho prvú časť nájdete tu. Môžete sa v nej dozvedieť  o tom, ako sa jednotlivé módy inštalujú, ako sa aktivujú cheaty a dostanete možnosť stiahnuť si niektoré zaujímavé módy do hry.

V druhej časti sa zameriame výlučne na kombajny, nakoľko sú v hre kľúčovým prvkom. Vďaka vývojárom a rozšírenej hráčskej komunite ich vznikli už stovky. My sme sa pokúsili vybrať tie najzaujímavejšie a najlepšie spracované modely, ktoré by mohli obohatiť vašu zbierku poľnohospodárskych strojov. Pri každom kombajne nájdete odkaz na stiahnutie.

John Deere 1470H

Zástupca, pravdepodobne, najrozšírenejšej značky v oblasti poľnohospodárskych strojov je známy svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Kombajn John Deere 1470H vyniká typicky zelenou farbou, ktorú nikto neprehliadne. Na stiahnutie TU.

Johne Deere 9680

Pre všetkých fanúšikov John Deere prinášame ďalšieho predstaviteľa tejto populárnej značky. Opäť v tradične zelenom kabáte a na stiahnutie TU.

New Holland CR 9090

Najväčší kombajn na svete, ktorý vo svojich útrobách ukrýva mohutný 13 litrový turbomotor o sile 591 koní. Takto by sme v skratke mohli priblížiť legendárny stroj od New Holland. Je dokonca zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov, pretože v časovom intervale ôsmich hodín stihol zožať rekordné množstvo obilia. Sťahujte TU.

Kuhn SPV 48 Turbo

Kuhn SPV vybočuje z radu bežných kombajnov. Ide totiž o samohybný miešací kŕmny voz, ktorý vám na farme isto ušetrí hromadu práce. Na stiahnutie TU.

Sgariboldi Grizzly 5100

Vzhľadovo pomerne odlišný kombajn od talianskej spoločnosti Sgariboldi dodá vášmu strojovému parku nový nádych. Stiahnite si ho TU.

Grimme Tectron CW 415

Šampión v zbere zemiakov, to je Tectron CW 415 od zabehnutej nemeckej značky Grimme. Od svojho uvedenia na trh získal mnohé ocenia, predovšetkým pre svoju vysokú efektivitu a šetrnosť. Teraz si ho na vašej farme môžete vyskúšať aj vy. Sťahujte TU.

Krone Big X 1000

Veľký kombajn Krone Big X 100  ponúka niekoľko zaujímavých možností. Môžete s ním, napríklad sekať obilie a tak zásobovať kravy krmivom. Ku kombajnu je tiež možné pripojiť príves. Na stiahnutie TU.

New Holland CX 5080

Ďalší kúsok od americkej spoločnosti New Holland. Model CX 5080 je veľmi vďačný stroj, vhodný najmä pre menšie a stredne veľké polia. Stiahnete si ho TU.

Claas Mega 204

Klasická žacia mlátička, ktorú môžete často vidieť aj na našich poliach. Model presne zodpovedá predlohe a prácu s ním si môžete vyskúšať, keď si ho stiahnete TU.

Claas Lexion 770TT

A na záver ešte jeden stroj od značky Claas. Veľmi spoľahlivý a výkonný stroj, ktorý drží svetový rekord v žatí – dosiahol ho pri 20 hodinovom nepretržitom mlátení. Na stiahnutie TU.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 11.3.2013   |   Zobrazené: 11523x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 0 e 4 0 9  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia