Stiahnut.sk

Nové rozšírenie The Sims 4 vás zavedie na ranč a zapriahne do práce s koníkmi

Do hry The Sims 4 mieri ďalšie obrovské rozšírenie Horse Ranch, tentokrát, ako je z názvu zrejmé, zamerané na ranč a kone. Hráčom ponúkne úplne nový svet, zvieratá a poriadnu dávku nových zážitkov. V poradí 14. rozšírenie hry príde už čoskoro a hráči si budú môcť vyskúšať, aké je to starať sa o ranč so všetkými tradičnými zvieratami.

Obrovská a stále živá herná komunita si bude musieť všetko poctivo odmakať - jedine tvrdá práca prinesie ovocie na vlastnom kuse pôdy.

Prvé informácie o rozšírení The Sims 4: Horse Ranch

Základným hracím prvkom budú kone, ich cvičenie a budovanie si s týmito majestátnymi zvieratami vzťahov. Ešte aby nie, keď sa po čase stanú členmi rodiny! Pre milovníkov koní je Horse Ranch povinnou jazdou.

Tvorba koní bude prebiehať už tradične v nástroji "Vytvoriť Simíka", ale dôjde aj na nákup už existujúcich koníkov či ich záchranu. Súžitie simíkov s koňmi bude hrať prvé husle - jazdcov budete učiť nové schopnosti a triky, zatiaľ čo kone budete trénovať v skokoch či iných prvkoch.

Všetky nadobudnuté skúsenosti potom využijete v centre koní, kde za predvedené jazdy dokonca môžete získať medaile.

O rozšírení Horse Ranch sa šuškalo už dlhšie, ale až teraz máme informácie potvrdené a to priamo zo Steamu. V uniknutom popise k hre sa dočítame napríklad to, aby sme ráno skoro vstali, pozreli sa do šírej krajiny a užili si pocit, že všetka vynaložená práca na ranči stojí za to.

Staranie sa o ranč v rozšírení Horse Ranch

Bežnou náplňou každodenného života tak bude starostlivosť o zvieratá, kde okrem koní máte na starosti napríklad kozy či ovce. S tým je spojené aj kosenie, sušenie sena, kŕmenie, kydanie hnoja alebo hnojenie a zavlažovanie.

A nebol by to The Sims, keby ste si nemohli ranč prispôsobiť podľa seba. Je len na vás, aké budovy si postavíte, koľko stajní budete mať alebo aké veľké ohrady postavíte. A čo by to bol za ranč bez poriadnej večernej veselice?

Simíci si môžu zájsť do mesta s priateľmi, účastniť sa spoločenských akcií alebo si ísť zatancovať do sály. Alebo si rovno môžu zorganizovať párty u seba na ranči.

Dátum vydania rozšírenia s koňmi pre The Sims 4

A kedy že si celé rozšírenie budeme môcť užiť? Dátum vydania The Sims 4 Horse Ranch Expansion Pack je naplánovaný na 20. júla tohto roku na PC, Mac a konzolách Xbox a PlayStation.

Cena je stanovená na 39,99 € a ak si hru zakúpite do 31. 8. 2023, získate nové DLC Rockin' Rancher s gitarou, hojdacím kreslom a dizajnovým kolesom na voz.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 22.6.2023   |   Zobrazené: 1129x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f a 9 8 7 1  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia