Stiahnut.sk

Svet Pána prsteňov sa rozšíri o novú licencovanú hru Rise to War

Fantasy svet J. R. R. Tolkiena, ktorý vybudoval so svojich dielach Pán prsteňov, Simlarilion a Hobit ponúka tony materiálu pre filmové, seriálové a herné spracovanie. Vývojári z Netease Games Global v spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment preto pripravujú úplne novú mobilnú hru, ktorá sa navyše môže pochváliť titulom „oficiálne licencovaná“. Ponesie názov The Lord of the Rings: Rise to War a bude zobrazovať udalosti z najpopulárnejšej trilógie tohto anglického spisovateľa.

Podľa slov vývojárov pôjde o geostrategickú sezónnu hru, kde budú hráči môcť postaviť tie najväčšie armády v Stredozemi, s ktorými potom budú súperiť o prsteň moci. K tomu patrí aj dobývanie nových území a to ako za stranu dobra, teda Spoločenstva Prsteňa, alebo za stranu zla pod Sauronom.

Veľkou súčasťou hry budú aj spojenectvá a následné spoločne naplánované útoky. Keďže je hra inšpirovaná trilógiou Pán prsteňov, jej dej sa bude odohrávať v Treťom veku Stredozeme, kde nebudú chýbať všetky známe postavy a detailne spracovaný fiktívny fantasy svet.

Dátum vydania je naplánovaná na 23. septembra tohto roku a  The Lord of the Rings: Rise to War bude k dispozícii ako pre Androidy, tak aj iOS. Aktuálne je k dispozícii možnosť predčasnej registrácie a to ako na Google Play Store, tak aj na App Store či Galaxy Store. Hráči, ktorí tak učinia, získajú exkluzívne darčekové balíčky so špeciálnymi portrétmi Bilba

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 9.9.2021   |   Zobrazené: 1578x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 7 a 0 f b  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia