Stiahnut.sk

Prichádza nová mobilná hra zo série Age of Empires. Poznáme detaily vydania

Legendárna strategická séria Age of Empires sa aj dnes teší mimoriadnej obľube a tak je pochopiteľné, že Microsoft do hry vkladá veľké úsilie. Staršie tituly AoE dostávajú pravidelne nový obsah v podobe DLC a chystá sa aj nové Age of Empires 4, ktoré vyjde 28. októbra tohto roku. No a najnovšie tu máme informácie o tom, že Tencent (štúdio stojace za Call of Duty: Mobile alebo Pokémon Unite) plánuje expanziu aj na mobilné platformy!

Je to tak. Age of Empires v mobilnej verzii je v prípravách a Tencent spoločne s Microsoftom sa aktuálne sústredia s hrou na čínsky trh. Už teraz vieme, že titul ponesie názov Return to Empire, ale zatiaľ nemáme informácie o tom, či bude hra k dispozícii aj pre západný trh. Bolo by ale nelogické, keby vývojári hru nesprístupnili aj pre Európu alebo Ameriku.

Prvotné informácie hovoria o zachovaní real-time stratégie, čo značí známu hrateľnosť z predošlých hier série. Krásny a do istej miery aj nostalgický trailer odhaľuje ríše Západu aj Východu. Momentálne nevieme presný dátum vydania, ale čoskoro k nám dorazí čerstvé demo. To pravdepodobne nebude k dispozícii aj u nás, ale za ten čas môžete vyhrávať historické bitky práve v novom Age of Empires lV.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 21.8.2021   |   Zobrazené: 2114x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 9 c a a c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia