Stiahnut.sk

Najlepšie hry pre dievčatá

Dnes sa pozrieme na hry, ktoré sú mierené najmä na dievčenskú hráčsku populáciu, ktorá je čím ďalej širšia a do hrania zapálenejšia. Vedia to aj tvorcovia hier, ktorí sa naučili robiť skvelé hry o témach, ktoré sú dievčatám blízke. Dôkazom nech je nasledujúci veľmi stručný zoznam.

Na mobil

Najprv sa pozrieme na mobilné telefóny, na ktoré vychádza neuveriteľné množstvo hier, z ktorých mnoho sa zameriava práve na veci, ktoré dievčatá baví. Starostlivosť o zvieratá, zábavné postavičky, alebo napríklad vtipné farmárčenie, toho sú hry pre smartfóny plné.

Pou

Tamagoči, digitálny zvierací kamarát, ktorý na vás bol úplne odkázaný, už príliš neletí, ale našťastie je tu vo všetkých smeroch lepší Pou. Vaše nové vesmírne zvieratko je na vás stále úplne odkázané, ale zvládne toho oveľa viac, než Tamagoči. Môžete s ním na mobile hrať rôzne hry, kupovať mu oblečenie a chváliť sa s ním svojim priateľom. Pou je pekná, ale nenáročná hra, ktorú si môžete zahrať na takmer akýkoľvek smartfónoch.

Talking Tom Cat

Kocúr Tom je veľmi zhovorčivý, dokonca tak, že po vás bude svojím roztomilým (ľahko zdeformovaným) hlasom opakovať všetko, čo poviete. Okrem tejto skvelej funkcie sa môžete s Tomom aj hrať, drgať ho a púšťať si vtipné scénky!

Candy Crush Saga

Najsladšia zábava na svete. Candy Crush Saga spája princíp hier "spoj tri" s cukríkmi, farbičkami a snáď nekonečným počtom úrovní. Hra vás dlho neomrzí a vďaka svojej grafike sa vám nad ňou budú doslova zbiehať slinky.

Despicable Me

Najvtipnejší a najroztomilejší zástupca bežeckých hier, v ktorom si zahráte za jedného zo žltých a nesmierne populárnych Gruových Mimoňov. Hra začína v Gruovom laboratóriu, ale postupne sa prebehnete aj obchoďákom, ulicou, alebo tiež skrýšou samotného El Macha. Cestou zbierate banány, za ktoré si potom môžete odomknúť veľa užitočných vylepšení alebo úplne nových postavičiek.

My Horse

Všetky milovníčky koní si musia My Horse povinne nainštalovať a zahrať. Veď ide o splnený sen, v ktorom sa staráte o vlastného koňa, pretekáte s ním a ešte si pri tom môžete pomáhať s rovnako nadšenými priateľmi. Koníky sú spracované do najmenších detailov v dokonalej grafike, takže občas možno aj zabudnete, že váš elegantný štvornohý priateľ je len digitálny.

Sýrový svět

Syrový svet je logickou hrou pre celú rodinu, v ktorej sa ujmete jedného hladného myšiaka. Ten sa musí za každú cenu dostať k lahodnému syru, ktorý je ukrytý na rôznych miestach. Aby ste sa k nemu dostali, budete plniť úlohy, hádanky a postrehové minihry. Odmenou vám bude myšiakova radosť a zábava, ktorú si pri hraní užijete.

Hay Day

Prvotriedna farmárska hra, v ktorej si môžete vybudovať všetko podľa svojich predstáv. Pestujte čo chcete, kŕmte svoje obľúbené poľnohospodárske zvieratá a kochajte sa úžasnú a vždy roztomilou grafikou. Keďže ide o onlinovky, budete potrebovať pripojenie na internet, ale tiež to znamená, že sa v hre stretnete aj s ďalšími živými hráčkami a hráčmi.

Pro PC

Teraz sa presunieme na počítače, kde existuje veľa super hier, ale väčšinou si za ne poriadne zaplatíte. My vám odporučíme podarené hry zadarmo, alebo aspoň zábavné demoverzie.

Farm Frenzy

Vo Farm Frenzy sa k farmárčeniu pristupuje trochu inak, než je bežné. Nedostanete do rúk vlastný kus zeme, na ktorom si môžete farmárčiť podľa ľubovôle, ale budete plniť presne dané úlohy. Nie je to horšie, nie je to lepšie, je to jednoducho iné, takže musíte vyskúšať, či vás to bude baviť. Hra má peknú grafiku a množstvo úrovní, takže o nejakej nude nemôže byť reč.

4Story

A máme tu veľkú MMORPG hru, pri ktorej môžete stráviť polku života a rovnako vás neomrzí. 4Story ponúka podmanivý príbeh, veľa dobrodružstiev, ale hlavne hranie s množstvom priateľov z Českej republiky, pretože práve Česi tejto hre úplne prepadli. Vďaka nenáročnej grafike navyše 4Story rozbehnete na skoro každom počítači, takže vášmu online dobrodružstvu nestojí nič v ceste.

Moorhuhn

Áno, strieľanie je hlavne pre chlapcov, ale to neplatí pre Moorhuhn, vtipnú loveckú hru, ktorá baví už niekoľko generácií náruživých i príležitostných hráčok a hráčov. Strieľanie vtipných lietajúcich sliepok je jednoducho zábava, či už sa chcete len odreagovať, alebo sa usilujete o čo najvyššie skóre.

Zoo Tycoon

Vlastné ZOO, to je vrchol blaha pre každého milovníka zvierat. Starajte sa o exotické šelmy, ale aj o fungovanie záhrady ako celku, vrátane peňazí a návštevníkov. Vybudujte tú najkrajšiu ZOO na svete plnú spokojných zvierat.

Zuma

Zumu netreba predstavovať, strieľanie farebných guličiek po ďalších farebných guľôčkach patrí medzi najobľúbenejšie hry na odreagovanie už dlhé roky. Skúšajte odpaľovať čo najviac guličiek naraz pre skvelé bonusy, čas od času využívajte superschopnosti, ale hlavne nikdy nedopustite, aby vám čo i len jediná gulička prekĺzla.

Online

A na záver sa pozrieme na niekoľko málo online hier. Prečo tak málo? Pretože ich je príliš veľa, aby sme vám čo i len zlomok tých najlepších predstavili. Budete musieť zájsť na super herný server HryPreBaby.sk a v stovkách najrôznejších hier si vybrať samy. Tu je len malinká ochutnávka.

My Dolphin Show

Najväčšími atrakciami morských svetov sú bezpochyby delfíny. Inteligentní, šikovní a vždy veselí príbuzní človeka, ktorých domovom sú nekonečné oceány. V My Dolphin Show jednému takému delfínovi pomôžete k tomu, aby ho ľudia milovali, a to predvádzaním tých najlepších trikov, ako je skákanie cez kruhy, plieskanie do balónov a podobne.

Zahrajte si My Dolphin Show na HPD.cz

Goodgame Cafe

Chceli by ste vlastnú kaviareň, kam vám budú chodiť desiatky zákazníkov a s ktorou sa budete môcť pochváliť svojim priateľom? V Goodgame Cafe sa vám tento sen splní a bude len na vás, aby sa u vás ľudia dobre najedli! Všetko bude úplne vo vašej moci a svoju kaviareň si budete môcť rozširovať aj skrášľovať. Pritom nesmiete zabudnúť ani na varenie jedál, za ktoré získavate skúsenosti, ktoré slúžia na odomykanie nových prvkov v hre, vrátane jedál. A keď budete mať chvíľu čas, môžete navštíviť ostatných hráčov a pozrieť sa, ako vyzerá vysnívaná kaviareň podľa ich gusta.

Zahrajte si Goodgame Cafe na HPD.cz

Shopaholic

Zvieratká, varenie... čo ešte chýba? Na jasne, poriadna obliekačka. Shopaholic je legendárna séria hier, v ktorej navštívite centrá krásy a luxusu, kde môžete svoju postavičku poriadne vyparádiť. O vašom vkuse sa bude šepkať od Havaja po Londýn!

Zahrajte si Shopaholic na HPD.cz

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.4.2015   |   Zobrazené: 12114x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 7 a 3 9 5  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia