Stiahnut.sk

Studená vojna v podaní Call of Duty: Black Ops Cold War práve začína

Herná séria Call of Duty sa čoskoro rozrastie o dlho očakávaný ďalší diel s podtitulom Black Ops Cold War. Vývojári z Treyarchu a Raven Software s vydavateľstvom Activision nás teraz lákajú na novú akciu z obdobia studenej vojny novým trailerom.

Call of Duty: Black Ops Cold War vyjde už 13. novembra a opäť pôjde o first-person strieľačku a celkovo o šieste pokračovanie z Black Ops série. Pokiaľ ide o COD ako také, tak to bude už 17. titul, ktorý bude priamym sequelom ku Call of Duty: Black Ops z roku 2010.

Kampaň inspirovaná skutočnými udalosťami

Kampaň sa bude točiť okolo Russella Adlera, pracovníka CIA, ktorý bude sledovať ruského špióna, Persea, ako sa snaží narušiť krehkú rovnováhu medzi dvoma znepriatelenými krajinami. Príbeh je inšpirovaný skutočnými udalosťami a pokiaľ ide o lokality, tak sa pozrieme do Východného Berlína, Vietnamu, Turecka aj do veliteľstva KGB.

Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť si vlastnú postavu – farba pleti, etnicita, pozadie, pohlavie, osobnosť a pod. Kampaň bude končiť viacerými možnosťami, ktoré sa budú líšiť podľa toho, ako sa bude hráč počas prechádzania rozhodovať.

Multiplayer

Pri COD hre nemôže chýbať multiplayer, ktorý je alfu a omegou hrania. Dočkáme sa nových módov aj starých navrátilcov. Mapy budú v znamení zápasov 6v6 aj 12v12 akcie. Nový herný mód Fireteam bol predstavený už dávnejšie a podporovať bude na jednej mapke až 40 hráčov. Vráti sa Create-a-Class systém aj s hernými „classami“ – Gunfighter, Perk Greed, Danger Close, Lawbreaker. Podporované je aj cross-platform play. Skvelou správou je prepojenie s Call of Duty: Warzone, konkrétne systém odomykania zbraní – tie, ktoré si hráči odomknú v Cold War, môžu byť použité vo Warzone a naopak.

Zombíci

No a bez zombíkov to už snáď ani nejde. Black Ops Cold War prinesie novú príbehovú linku Dark Aether, ktorá rozšíri pôvodný Aether príbeh z Black Ops 4. Hráči si môžu vybrať postavy z Multiplayera ako časť CIA tímu Requiem. Postup v hre z Multiplayera je zdieľaný so Zombies, takže je možné používať tie zbrane, ktoré sú odomknuté. Tak čo, tešíte sa na nové Call of Duty pre rok 2020, alebo dávate radšej prednosť konkurenčnému Battlefieldu?

Autor: Michal M.  |   Publikované: 28.10.2020   |   Zobrazené: 2535x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 1 a 1 4 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia