Stiahnut.sk

Vieme, kde sa bude odohrávať GTA 6. Doteraz najväčší únik noviniek vám vyrazí dych

Šieste pokračovanie legendy Grand Theft Auto sa začína pomaly ukazovať v jasných krivkách. Používateľ GameDude prišiel na serveri GamingFora s dlhým, 121 stranovým dokumentom, kde odkrýva bombastické novinky o samotnom GTA 6.

Doposiaľ tak ide o najväčší únik informácií o hre, na ktorú čakajú milióny hráčov po celom svete. Reč je o tzv. „development bible“ scenári, ktorého sa držia vývojári pri tvorbe hry. Podrobnejšie sme sa všetkým novinkám venovali v predošlom článku, ale teraz máme o čosi viac informácií.

Do akého obdobia bude GTA 6 zasadené?

Hra bude podľa všetkého zasadená do roku 2023, takže pôjde o zobrazenie aktuálneho diania očami troch hlavných postáv Ricarda, bývalého agenta Kolumbie, Caseyho ako niekdajšieho boxera a vôbec prvej ženskej postave Rose, ktorá zastáva policajné remeslo, ale strata manžela ju presvedčila, že je čas vziať spravodlivosť do svojich rúk. Tešiť sa ale môžeme aj na staré-známe postavy ako Nikko Belic, Bruce Kibutz alebo Gay Tonyho.

Medzi ďalšie „leaknuté“ informácie patrí aj zasadenie do sveta. Aktuálne pracujeme s informáciami, že GTA 6 sa bude odohrávať na mapách Liberty State, Vice City, Carcer City a Cottonmouth. Už predošlé informácie naznačovali, že prológ hry bude v Južnej Amerike a najnovšie leaky to len potvrdzujú.

GTA 6 novinky: Wanted systém, rádio a realistické spracovanie

dokumente sa uvádza aj prepracovanie systému Wanted, kedy budú policajti používať napríklad slzný plyn, štíty a rad dôjde aj na policajné psy. Aby toho nebolo málo, po každom závažnom zločine budú policajné hliadky v okolí až 6 hodín sondovať a sledovať každučký pohyb okoloidúcich. Rádio, ktoré hrá v GTA sérii veľkú rolu, bude využité napríklad aj na popis zločinu, čo hre prinesie doposiaľ nevídaný rozmer.

Pre gangstrov sa otvoria nové možnosti, ako svoj zločin zamaskovať, napríklad naložením tela do kufra auta. Tieto všetky mechaniky cielia na čo najvernejšie spracovanie a priblíženie sa realite tak, ako to je len možné. K tomu si budeme môcť pripočítať aj pravidelný spánok hlavných postáv alebo stres z prestrelok či nedostatku spánku.

Desiatky hodín zábavy a 3 veľké finálne akty

Stres bude možné odbúrať napríklad jógou alebo drogami ako LSD či heroín. Na svoje si prídu aj milovníci akčnejších športov ako parkúr či zlaňovanie. Tie  využijú hráči pri úteku alebo plnení misií. V celom dokumente sa uvádza, že gameplay ponúkne až 80 hodín čistého herného času v misiách a 3 veľké finálne akty

GTA 6: Dátum vydania je bližšie, než sme si mysleli

S dátumom vydania sme boli doposiaľ pomerne skeptickí, ale všetko je inak. Ak je dokument pravdivý, k predstaveniu hry GTA 6 dôjde už na konferencii Q3 tohto roku a samotné vydanie Grand Theft Auto 6 je naplánované na rok 2024.

Vo viac než 100 stranovom dokumente sa píše aj o zozname všetkých dostupných áut a rádiových staníc, ktoré si môžete prehliadnuť na tomto odkaze. Nuž zdá sa, že tvorcovia z Rockstar Games si pre nás prichystali poriadne prekvapenia, ktoré, ak sa dokument ukáže ako pravdivý, zas až takým prekvapením nebudú. Na druhej strane všetko zatiaľ treba brať s rezervou a počkať si na oficiálne informácie. Zatiaľ to ale vyzerá tak, že GTA 6 ponúkne hráčom skvelý zážitok, ktorý sme tu ešte nemali.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.7.2022   |   Zobrazené: 1394x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b e 1 2 1 e  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia