Stiahnut.sk

Vieme dátum začiatku letného Steam výpredaja 2020!

Leto 2020 bude v mnohých ohľadoch špeciálne, čo platí aj pre hráčov. Situácia okolo pandémie sa pomaly zlepšuje, no pre veľké množstvo gamerov sa v podstate nič nezmenilo - stále sú doma a stále hrajú obľúbené tituly. Prichádzajú najteplejšie mesiace v roku a najväčšia herná platforma Steam sa pripravuje na nával hráčskych túžob. Letný výpredaj hier je za dverami a tisícky herných titulov budú k dispozícii v šialených zľavách. Obligátne „pripravte si peňaženky“ tak platí aj tento rok a všetci si tak budú môcť zadovážiť dlho sledované hry za podstatne nižšie ceny.

Na začiatok uvediem, že Steam sales prebiehajú v menších či väčších vlnách počas celého roka, ale tie letné sú naozaj špeciálne svojou masívnosťou aj dĺžkou. Aktuálne už vieme, kedy sa Steam výpredaj začne aj kedy skončí. Tento rok sme už mali možnosť získať lacné hry vo viacerých zľavových udalostiach. Spomeniem napríklad Steam Lunar Sale v januári, RE-PLAY Sale v apríli, Steam Golden Week Sale na prelome apríla a mája alebo Jarné upratovanie na Steame koncom mája.

Termín Steam Summer Sale 2020

Tak. Kedyže to Valve prinesie očakávaný výpredaj? Steam Summer Sale začne 25. júna 2020 a bude trvať až do 9. júla 2020. Dva celé týždne budú na to, aby si každý uchmatol toľko hier, koľko (ne)potrebuje! Informácie sú potvrdené od viacerých vývojárov zo stajne Valve, ale samotná herná spoločnosť udalosť ešte oficiálne nekomentovala.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 26.5.2020   |   Zobrazené: 2448x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d f 0 0 c 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia