Stiahnut.sk

Viktoriánska vyvražďovačka Murderous Pursuit je na pár dní zadarmo

Na Steame sa občas objavia staršie tituly, ktoré sa dajú po určitú dobu stiahnuť zadarmo. Hre to pomôže s aktívnou hernou komunitou a opäť sa o nej začne na určitú dobu hovoriť. O to vzácnejšie je to v prípade, kedy je hra nová, čo je aj prípad akčnej stealth vyvražďovačky Murderous Pursuit. Tvorcovia z Blazing Griffin sa pri vývoji inšpirovali titulmi Assassin's Creed alebo The Ship, aby hráčom priniesli zaujímavý zážitok na zaužívaných princípoch a rozohrali partiu na život a na smrť. V tomto prípade boli vývojári nútení sprístupniť titul z dôvodu malej hráčskej komunity, čo je pri multiplayeri celkom problém. Na druhej strane je dobré, keď sa rozšíri pôsobisko hráčov a servery sú plnšie.

Ak sa vám páčil multiplayer v AC sérii, potom si pravdepodobne užijete aj Murderous Pursuit zasadenú do viktoriánskej doby, aj keď majú obidve hry rozdielne mechaniky. Vy máte na výber 8 postáv špecializujúcich sa na rôzne druhy zabíjania disponujúce piatimi schopnosťami. V každej mape je možné vybrať si kombináciu dvoch z nich a prepadávať svoje obete. Zároveň sa ale musíte ukrývať a splývať s davom, aby vás neodhalili ďalší hráči. Streľba z brokovnice na blízko alebo zarezanie nožíkom odzadu sú na bežnom poriadku, takže sa musíte mať vždy na pozore. Je na vás, či si vyberiete tučného alkoholika, japonskú spoločníčku, robotníka alebo napríklad vysoko postaveného člena kráľovskej stráže.

Stiahnuť zadarmo hru Murderous Pursuits

Celkovo na štyroch mapách – honosná loď jej veličenstva, priemyselná oblasť, múzeum alebo hudobná sála – tak budete hrať na počet zabití, ale zároveň sa budete snažiť o čo najtichšie prežívanie. Murderous Pursuit je zadarmo do pondelka 29.10. a získate ju aj od nás. Podmienkou je pridať si hru do Steam knižnice a jej následné stiahnutie.

Minimálne požiadavky:

  • CPU: Intel i3 6100 alebo ekvivalent
  • RAM:  4 GB
  • GPU: GTX 600 series alebo ekvivalent
  • HDD: 11 GB voľného miesta
  • OS: Windows 7 (64-bit)
Autor: Michal M.  |   Publikované: 27.10.2018   |   Zobrazené: 2350x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 1 b b 3 f  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia