Stiahnut.sk

Vyhľadávanie skladieb na Spotify vložením časti textu je konečne tu

Poznáte ten pocit, keď viete časť textu, ale vôbec si neviete spomenúť na názov skladby? Na najväčšej hudobnej streamovacej službe, Spotify, už nebudete tápať v neprebádaných vodách. Vývojári nám totiž oznámili skvelú novinku, a tou je vyhľadávanie skladieb priamo podľa textu. Dosť bolo divokých večierkov v pokročilej večernej hodine, kedy si ako skupina chcete spoločne zaspievať – alebo zakričať, výsledok je rovnaký – obľúbenú pieseň, ale neviete prísť na jej názov.

Odteraz môžete do vyhľadávacieho poľa zadať kus textu, ktorý si pamätáte a Spotify vám vyhľadá všetky skladby, ktoré tieto slová obsahujú. Aktuálne je funkcia pridaná na mobilných Android a iOS zariadeniach. Po zadaní „lyrics“ do vyhľadávacieho poľa sa zobrazia výsledky a tie, ktoré by mohli obsahovať vami požadovaný text sa označia ako „Lyrics match“, a teda „Textová zhoda“.

Funkcia sa hodí pre všetkých, ktorí si nevedia zapamätať názvy piesní, čo je v dnešnej dobe neobmedzených možností a každodenného objavovania nových skladieb a interpretov celkom bežné. Rovnakú funkciu už dávno má Apple Music a to od roku 2018.

Ako využívať Spotify naplno zistíte s týmito tipmi a trikmi. Dozviete sa napríklad o skupinových playlistoch, zmene kvality prehrávania skladieb, ako počúvať Spotify v bezplatnej verzii bez reklám alebo ako obnoviť zmazané playlisty.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 9.10.2020   |   Zobrazené: 1452x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 0 c 8 e 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia