Stiahnut.sk

Pomôžte Ukrajine: Za 10 dolárov získate tisíc originálnych hier a prispejete na dobrú vec

Situácia na Ukrajine je aká je, a preto si vyžaduje aj netradičné riešenia. Chcete podporiť napadnutú krajinu a zároveň si pridať do hernej knižnice skoro tisíc hier? Potom máte jedinečnú šancu pomôcť dobrej veci a potešiť aj seba.

Spoločnosť Necrosoft Games totiž ponúka tisícku titulov od nezávislých vývojárov v skvelom balíčku za 10 dolárov, ktorých celková hodnota je, a teraz sa podržte, 6544 dolárov.

Stovky hier na rôzne platformy

V balíčku nájdete 573 videohier, 317 fyzických kópií stolných RPG, ktoré si môžete vytlačiť, ale aj niekoľko komiksov, soundtrackov, herných doplnkov či iných nástrojov. K dispozícii sú hry ako na Windows, tak na Android, MacOS, Linux alebo prehliadačové tituly.

Vyzbierané peniaze poputujú do dvoch charitatívnych organizácií International Medical Corps, ktorá poskytuje lekársku pomoc v postihnutých oblastiach, a Voices of Children, a teda ukrajinskej organizácie pomáhajúcej deťom postihnutým vojnou (vyrovnanie sa so situáciou, riešenie postraumatických stresových porúch, prispôsobenie sa opätovnému chodeniu do školy a pod.).

Pôvodným cieľom bolo vybrať 1 milión amerických dolárov, no v dobe písania článku bolo vybratých viac ako 2,5 milióna od viac ako 160 tisíc hráčov. Samozrejme, že každý z prispievajúcich si môže zvoliť celkovú čiastku, ktorú na účet pošle.

Balík hier obsahuje tituly, ktoré nikdy predtým neboli súčasťou žiadneho podobného zoznamu hier a dajú sa v ňom nájsť naozaj skvelé hry. Spomeňme napríklad Lucifer Within Us, Liminal Horror, INMOST, Kingdom Two Crowns, SUPERHOT, Anamnesis či Phanta. Stovky výborných hier od nezávislých štúdií môžete zaradiť do svojej knihovne a zároveň pomôcť dobrej veci. Aj hráčska komunita sa dokáže spojiť pre tie správne účely av tomto prípade je poľutovanie hodné, že ide práve o vojnu v Európe.

Podporiť dobrú vec a získať tisícku titulov môžete na tomto odkaze.

Oficiálne znenie ponuky:

„Ľudia na Ukrajine sú pod útokom. Ako vývojári hier chceme vytvárať nové svety, nie ničiť ten, ktorý máme. Preto sme sa spojili, aby sme predstavili tento charitatívny balík, ktorý pomôže Ukrajincom prežiť túto ťažkú situáciu a prosperovať po skončení vojny. Táto vec našla odozvu u tvorcov na celom svete do takej miery, že náš balík obsahuje takmer 1 000 hier, stolových RPG, kníh atď.

Z týchto takmer 1 000 produktov sa viac ako 600 nikdy predtým neobjavilo vo veľkom balíku. Niekoľko významných vývojárov a vydavateľov sa zaregistrovalo na itch.io špeciálne preto, aby sa mohli podieľať na tomto balíku. A každý si v ňom nájde niečo pre seba - máme takmer 600 digitálnych videohier, viac ako 300 analógových stolových RPG a desiatky balíčkov s aktívami, kníh, zinov a komiksov, soundtrackov/hudby a množstva ďalších produktov. Jedinečnosť tohto balíka spočíva aj v tom, že sme povolili iba platené produkty.

Minimálnu sumu sme udržali nízku, ale vyzývame vás, aby ste zaplatili viac, ako je minimum, ak si to môžete dovoliť. Celý výťažok bude rozdelený medzi charitatívne organizácie v pomere 50/50.

Stojíme na strane Ukrajincov a všetkých ľudí na celom svete, ktorí opovrhujú vojnou.

Ďakujeme.

Upozornenie: Za nákupy balíkov sa nebudú poskytovať žiadne kľúče služby Steam (ani iné externé kľúče). K dispozícii bude iba priame stiahnutie na stránke itch.io.“

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.3.2022   |   Zobrazené: 1018x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 1 8 b 1 4  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia