Stiahnut.sk

Akčný Quake Champions spúšťa closed betu

Od čias najväčšej slávy hry Quake 3 Arena táto značka pomaly zomiera. Stále je v hráčskom povedomí, najrôznejší zástupcovia Quake série majú svoje miesto v esports svete, prípadne na LAN párty, ale zďaleka nejde o nič prevratné. To môže zmeniť titul Quake Champions, ktorý sa zameriava na skalných fanúšikov, esport a onedlho sa predstaví v rámci closed bety. Ak nechcete prísť o možnosť zadarmo si Quake Champions vyskúšať, rozhodne čítajte ďalej.

Predstavení Quake Champions

Na začiatok je dobré si odpovedať na jednu základnú otázku - je Quake Champions moba hra? Odpoveďou je jasné nie, ktoré do sveta vyslal ten najpovolanejší a to Tim Willits, štúdiový director z id Software. Bude teda Quake Champions vyšperkovanou Quake 3 Arenou? Prekvapivo ani tu nie je možné použiť jasné áno. Poďme sa teda na rozdiely pozrieť zblízka.

Základom celej hry zostáva drsná akcia, rýchly pohyb a majstrovstvo v manévrovaní a mierení. To všetko zostáva. Hráči sa tak môžu tešiť na klasický rocket jump, ovplyvnenie smeru letu a pod. Nebudú chýbať ani ikonické zbrane ako raketomet, Railgun a ďalšie. Aj niektoré z máp pohladia po nostalgických dušiach milovníkov Quake 3 Areny. V čom teda spočíva zmena? V postavách. V Quake Champions totiž výber postavy bude mať vplyv na štýl hry. Nepôjde tak iba o hlášky, skin a mierne odlišný štýl pohybu. Každá z postáv bude mať svoje schopnosti, výhody a pochopiteľne aj nevýhody.

Hrdinovia Quake Champions

  • Nyx – vie sa presunúť do inej dimenzie a uniknúť zraneniu. Návratom dokáže zabiť - telefrag.
  • Scalebearer - bez detailov (15.3.2017)
  • Anarki - informácia chýba, ale legendárny skateboard bude mať stále pri sebe (29.3.2017).
  • Clutch - mechanický zabijak (12.4.2017)
  • Galena - prekliaty paladin (19.4.2017)
  • Ranger - vesmírny mariňák (3.5.2017)
  • Visor - akčný Frankenstein (10.5.2017)
  • Sorlag - nebezpečný jašter (24.5.2017)
  • Prekvapenie - coming soon

Verím, že veľa detailov a informácií sa hráči aj fanúšikovia dozvedia po skončení PAX East, ktorý sa koná cez víkend 10. - 12. marca 2017. Dáta u každej z postáv potom s najväčšou pravdepodobnosťou značia termín, v ktorom bude postava s podrobnosťami kompletne odhalená. Čakať potom môžeme aj samostatné (dosť možno príbehové) video. Ostrá verzia hry tak rozhodne neuzrie svetlo sveta do konca mája 2017.

Quake Champions motorová pila

Zahrajte si Quake Champions zadarmo

Ak máte o hru záujem, určite sa prihláste do Closed Bety a to zadaním vášho emailu do jednoduchého formulára.

Quake Champions closed beta

Presný dátum closed bety stále nevieme a ani id Software, ani Bethesda sa taktiež nijako špecificky nevyjadrili. Jej spustenie by ale nemalo presiahnuť dobu niekoľkých týždňov od tohto oznámenia.

Anarki a jeho skateboard

Autor: Redakcia  |   Publikované: 10.3.2017   |   Zobrazené: 2643x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 0 3 0 9 c  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia