Stiahnut.sk

Ako nainštalovať a registrovať Avast Free

Dnes si krok za krokom ukážeme, ako si nainštalovať a registrovať najobľúbenejší antivírusový program na svete, Avast Free. Môžete využiť textový návod alebo videá, ktoré sme si pre vás pripravili. Tak či tak získate kvalitnú ochranu počítača a nebudete sa musieť strachovať o bezpečnosť. Samozrejme ale treba mať na pamäti, že žiadna ochrana nie je stopercentná a vaša opatrnosť je tým najpevnejším štítom, ktorý váš počítač môže mať.

Download a inštalácie

Najprv si stiahnite Avast Free kliknutím sem. Otvorte stiahnutý inštalačný súbor a postupujte podľa inštrukcií. Dávajte si pozor a nenechajte si nanútiť inštaláciu platenej verzie v skúšobnom režime, čo je jediná podlosť, ktorú na vás Avast vytiahne, no skúsi to aj viackrát. Za žiadnu cenu sa nedajte, je to zbytočné, pretože licencia rýchlo vyprší.

Po inštalácii sa Avast sám spustí a vy jeho oranžovo-bielu ikonku nájdete v oznamovacej časti v pravom dolnom rohu obrazovky. Ak dávate prednosť názorným ukážkam, máme pre vás pripravené aj video.

Registrácia a aktualizácia

Po kliknutí na ikonku Avastu sa vám zobrazí užívateľské rozhranie programu. Na hornej lište uvidíte možnosť Registrovať. Kliknite na ňu. Otvorí sa vám možnosť registrácie. Najjednoduchšie je zadať svoj email a kliknúť na registráciu cez emailovú adresu. To je všetko, Avast máte na 365 dní zaregistrovaný. Po tejto dobe opäť zaregistrujete svoju emailovú adresu a je to zase všetko, čo musíte urobiť. Dokonca vám ani nepríde žiadny potvrdzovací email.

Avast sa vám s aktualizáciami pripomenie sám alebo ich prevedie bez vášho vedomia. Ak ale máte pochybnosti, môžete v záložke ÚDRŽBA zvoliť Aktualizácie a vyhľadať aktualizácie jadra a vírusovej databázy alebo verzie programu.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 29.7.2013   |   Zobrazené: 21551x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 1 0 9 8  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia