Stiahnut.sk

Ako vyriešiť chybu prihlásenia 409 do služby Spotify: Rýchle opravy

Chybové hlásenia sú vo svete aplikácií a služieb dlhodobo frustrujúce a Spotify nie je výnimkou. Ak ste sa v službe Spotify stretli s nepríjemnou "chybou prihlásenia 409", netrápte sa. V tomto návode vám vysvetlíme, čo táto chyba znamená, a poskytneme vám zrozumiteľné riešenia, aby ste mohli opäť streamovať svoju obľúbenú hudbu a podcasty.

Rýchla oprava chyby prihlásenia 409 služby Spotify:

Hlavným vinníkom chyby 409 (error 409) je často chyba vo vašom používateľskom mene a/alebo hesle. Na jej vyriešenie postupujte podľa týchto krokov:

Dvakrát skontrolujte svoje používateľské meno a heslo:

  • Ak nepoužívate metódu prihlásenia tretej strany, ako napríklad Facebook, uistite sa, že používateľské meno aj heslo sú zadané správne. Preklepy sú bežné, najmä na dotykových displejoch smartfónov.
  • Dávajte pozor na rozlišovanie veľkých a malých písmen; ak vaše prihlasovacie údaje nevyžadujú písanie veľkých písmen, uistite sa, že je vypnutá funkcia Caps Lock.

Ak problém pretrváva aj po overení prihlasovacích údajov, zvážte nasledujúce ďalšie kroky:

Aktualizujte aplikáciu Spotify:

  • V systéme Android otvorte aplikáciu Obchod Google Play, vyhľadajte aplikáciu Spotify a ťuknite na položku "Aktualizovať", ak je k dispozícii.
  • V počítačovej aplikácii kliknite na svoj profilový obrázok a vyberte možnosť "Aktualizovať Spotify teraz".
  • V zariadeniach iPhone a iPad spustite aplikáciu App Store, kliknite na svoj profilový obrázok, vyhľadajte aplikáciu Spotify a klepnite na "Aktualizovať".

Ručne vymažte vyrovnávaciu pamäť služby Spotify (pre používateľov systému Android):

Prejdite do Nastavenia > Aplikácie > Spotify, vyberte položku Úložisko a ťuknite na položku "Vymazať vyrovnávaciu pamäť". Upozorňujeme, že inštrukcie sa môžu líšiť v závislosti od vášho zariadenia so systémom Android.

Reštartujte zariadenie:

Reštartovanie zariadenia môže občas vymazať problematickú vyrovnávaciu pamäť. Hoci to nie je zaručené riešenie, stojí za to ho vyskúšať, najmä ak ste vyčerpali ostatné možnosti.

Aktualizujte systém Android alebo iOS/iPadOS:

Hoci je menej pravdepodobné, že sa problém vyrieši, aktualizácia operačného systému je nevyhnutná z hľadiska bezpečnosti a kompatibility. Príležitostne môže chyba na úrovni operačného systému zasahovať do aplikácie Spotify.

Záver:

Chybu prihlásenia 409 (error 409) aplikácie Spotify možno vyriešiť tak, že najprv dvakrát skontrolujete svoje prihlasovacie údaje. Ak problém pretrváva, postupujte podľa ďalších krokov uvedených vyššie vrátane aktualizácií aplikácie, vymazania vyrovnávacej pamäte, reštartu zariadenia a aktualizácie operačného systému.

Dodržaním týchto krokov pravdepodobne túto chybu vyriešite a budete si môcť vychutnávať neprerušované streamovanie hudby a podcastov.

Autor: Redakcia  |   Publikované: 19.9.2023   |   Zobrazené: 306x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 0 7 3 9 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia