Stiahnut.sk

Amazon chystá k pripravovanému seriálu aj hru zo sveta Pána prsteňov

Americká spoločnosť Amazon sa púšťa do ďalšieho projektu zo sveta J. R. R. Tolkiena a po ohlásenom seriáli Lord Of The Rings prichádza s rovnomennou hrou. V spolupráci s čínskou vývojárskou firmou Leyou Technologies sa postarajú o MMO (Massively multiplayer online), ktoré bude voľne dostupné (free to play) a malo by sa odohrávať v čase dávno pred filmovou trilógiou. Rovnako nebude hra LOTR nijak prepojená s chystanou TV sériou a presnejšie tak pôjde o spracovanie prvých troch literárnych kníh zaoberajúcich sa udalosťami Druhého Veku.

Pre zaujímavosť: práve v tomto období boli ukuté prstene moci a jeden hlavný prsteň, ktorý zostal ako jediný nepoškodený po veľkej bitke Poslednej Aliancie.

Čo nás čaká a kto to má na starosti?

Podľa vyjadrenia Athlonu, dcérskej spoločnosti od Leyou Technologies, sa „pozrieme na udalosti dávno pred Pánom prsteňov, budeme objavovať nové lokality, ľudí aj charaktery – všetko nevidené a nespracované inak, než knižne“. Aktuálny plán je taký, že hra pobeží na Amazon technológii, rovnako v Amazone sa postarajú aj o hlavný vývoj hry a Leyou pripadne implementácia free to play prvkov a live služby. Jeden z obsahovo najbohatších fantasy svetov sa tak dočká ďalšieho rozšírenia na PC aj konzoly.

Ostáva tak len dúfať, že tím v Amazon Game Studios, ktorý doposiaľ nevydal žiadny MMO titul, sa so zákazkou popasuje statočne a prinesie plnohodnotnú hru bez zbytočných Pay 2 Win mechanizmov. Celá by mala byť postavená na Lumberyard engine, čo je v podstate modifikovaný CryEngine. Dátum vydania hry ešte nebol oznámený.

Čakanie si môžete skrátiť voľne dostupným tittulom The Lord Of The Rings Online z roku 2007.

Autor: Michal M.  |   Publikované: 11.7.2019   |   Zobrazené: 1572x

Značky

Podobné články

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 5 3 5 3 7  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia